Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
ep & partners consultancy shpk

ep & partners consultancy është një bashkëpunim Shqipëtar dhe Hollandez, i cili sjell praktikat më të mira Hollandeze në trajtimin e burimeve njerëzore, trajnimeve dhe të menaxhimit financiar, praktika të provuara më parë si më të sukseshmet nga kompanitë më të mëdha në botë, të cilat operojnë në shumë tregje.

Këto praktika kanë rezultuar shumë të suksesshme në vendet në zhvillim, sidomos në Rusi dhe ish Republikat...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Zona e Liqenit Artificial Capital Shopping Center Pallati "Syri i Liqenit", Kati 2, Apt 9, Tirane.
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 067 202 35 31
 • Mobile: 067 202 35 31

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Reklamë
Reklamë
Reklamë
Tirane, Shqipëri 30-04-2020 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
30-04-2020
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
35

Përshkrimi

EPPC Albania ricerca un Addetto Acquisti & Controllo Costi (lavoro da casa) per un suo cliente, società leader nel settore medico in Italia.   

La collaborazione prevede un impegno full time, 8 ore al giorno, dal Lunedì–Venerdì.

Detyrat

 • Gestire attività dei fornitori e mantenere aggiornato un database dei fornitori;
 • Gestire le richieste di acquisti ricevute dalle varie aree della sede;
 • Richiedere i preventivi necessari assicurando una comunicazione corretta con i fornitori e tenendo follow up delle pratiche; Mantenere un archivio accurato di tutte le pratiche;
 • Effettuare analisi ed elaborazione dati su excel;
 • Effettuare analisi di miglioramento dei costi e relative riduzioni.

Kualifikimet

Laurea in Finanza/Economia; (preferibilmente se conseguita in Italia);

 • Esperienza di almeno un anno nel settore acquisti o controllo costi; (preferibile);
 • Ottima conoscenza di Excel; (formule, tabele pivot, cerca.vert);
 • Buona conoscenza della lingua Italiana e l'inglese;
 • Disponibilità di lavorare full time 5 giorni a settimana.     

Si offre:

 • Una retribuzione fissa mensile + bonus a raggiungimento di obbietivi;
 • Weekend liberi;
 • Ottime opportunità di crescità professionale in azienda.  

Shënime


Per candidarsi  invia il CV IN ITALIANO  seguendo il link: https://aplikim.eppc.al
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".Reklamë
Reklamë
Reklamë
Reklamë