Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
duapune.com

Duapune.com është portal lider që operon në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni, me mbi 10 vite përvojë në tregun e punësimit. Qindra kompani dhe mijëra punëkërkues kanë besuar tek ne për shumë vite në të qënit një burim me vlerë si komunitet, në ofrimin e shpejtë të shërbimit dhe plotësimit të vendeve të punës për kompanitë nga aplikantët e databazës tonë të pasur.

Përveç portalit tonë, ne ju vijmë në ndihmë dhe kompanive bashkë...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga Luigj Gurakuqi, shkalla 4, kati 2, ap.8
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 50947 Accountant

Kontabël
Tirane, Shqipëri 09-02-2021 edhe 25 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Kontabël
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-02-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

At Duapune.com, apart from the employment portal we provide a highly competitive and professional executive search and headhunting service to locate specialized personnel at senior management and board level for our clients. Our expertise in this area is based on a thorough understanding of the industries in which our clients operate an exceptional network of contacts, large database of candidates and very good knowledge of market trends and studies.

We are looking for a suitable candidate for the position of:

Accountant

Detyrat

Job Description: 

 • Lead all general Corporate accounting matters, including benefits, payroll, pension, prepaid, accrued liabilities, insurance, debt, equity, and taxes.
 • Directs the completion of month end general ledger close for all Corporate and Operating Company general ledgers.
 • Coordinate and direct the monthly accounting and financial consolidations with Operating Company financial manager and accountants within each country.
 • Lead the consolidation of the monthly balance sheet, income statement, cash flow statement, equity/ and PPE/ via managing/directing Operating Company financial submission process in accordance with Corporate timelines.
 • Review and ensure timely completion monthly journal entries and account reconciliations to ensure compliance with the Groups’ policies and procedures
 • Review all accounting and Finance policies s and procedures as well as controls and modify them to best be documented and followed through
 • Leads the Company compliance with internal controls around certain accounting activities.

Kualifikimet

Requirements :

 • English language is a must
 • Bachelor’s degree in Accounting or related degree.
 • 3-4 years’ experience within the accounting function.
 • Organizational skills and ability to lead many tasks at once
  Management skills with ability to lead, develop and recruit corporate accounting staff
 • Computer and analytical skills (specifically, Microsoft Office applications)
 • Ability to work under pressure and meet deadlines

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Please send your CV at: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".