Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 27-10-2021 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
27-10-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Në Duapune.com,përveç portalit të punësimit, ne ofrojmë kërkim ekzekutiv mjaft konkurrues dhe profesional dhe një shërbim profesional të Headhunting për të gjetur personel të specializuar në nivele të larta menaxheriale dhe në nivele drejtuese për klientët tonë.  Ekspertiza jonë në këtë fushë bazohet në një kuptim të plotë të industrive në të cilat klientët tanë operojnë një rrjet të jashtëzakonshëm të kontakteve, një bazë të dhënash të madhe të kandidatëve dhe njohuri shumë të mira të trendeve dhe studimeve të tregut.

Ne jemi në kërkim të një kandidateve potencial  per nje KompaniLider në Shqipëri në fushën e marketingut financiar e cila ka hapur aplikimet për pozicionet e lira: Account Manager dhe Retention për gjuhët Spanjisht, Italisht, Gjermanisht dhe Anglisht.

Kërkojmë:

 • Të jeni individë ambiciozë dhe energjikë
 • Të keni njohuri të mira të një prej gjuhëve
 • Të keni aftësi shumë të mira komunikuese
 • Të bashkëpunoni në grup
 • Të keni aftësi bindëse

 

KualifikimetShënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ofrojmë:

 • Pagë bazë dhe bonuse shumë të mira
 • Orari full time nga e hëna-premte
 • Ambient komod dhe miqësor

Ju  ftojmë të aplikoni për tu bërë pjesë e skuadrës sonë.

Talenti qëndron në zgjedhjet që bëni!

Dergoni CV tek : [email protected] ose per me shume informacion telefononi ne +355689011006


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


duapune.com

Duapune.com është portal lider që operon në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni, me mbi 10 vite përvojë në tregun e punësimit. Qindra kompani dhe mijëra punëkërkues kanë besuar tek ne për shumë vite në të qënit një burim me vlerë si komunitet, në ofrimin e shpejtë të shërbimit dhe plotësimit të vendeve të punës për kompanitë nga aplikantët e databazës tonë të pasur.

Përveç portalit tonë, ne ju vijmë në ndihmë dhe kompanive bashkë...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga Luigj Gurakuqi, shkalla 4, kati 2, ap.8
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Kontakto duapune.com në WhatsApp Punët aktive të kompanisë