Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91129

Content Creator/Copywriter

Tirane, Shqipëri 09-07-2024 edhe 26 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Fotografi


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Marketing Dixhital

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

09-07-2024

---

---


Përshkrimi

Sinteza Digital është një agjensi Marketingu Mediash Sociale, e themeluar në 2019.

Me qendër në Tiranë, ekipi ynë zhvillon strategji efektive dhe të përqendruara në rezultatet e marketingut për kompanitë që kerkojne te zhvillohen.

Ne kemi aftësitë, njohuritë dhe ekspertizën për të këshilluar dhe për të dhënë të gjitha shërbimet e duhura për sa i përket Marketingut të Mediave Sociale.

Ne ndjekim marrëdhënie të bazuara në transparencë, këmbëngulje, besim të ndërsjellë dhe integritet me punonjësit tanë, klientët dhe partnerët e tjerë të biznesit.

Shërbimet që ne ofrojmë janë:

 • Marketing & Consultancy;
 • Branding & Design;
 • Social & Website Marketing.

Sinteza ofron pozicionin:  Content Creator/Copywriter 


Detyrat

 • Krijim tekstesh reklamuese per produkte dhe sherbime.
 • Koordinim me Designer per ilustrimin e artikujve.
 • Studim ne temat e lidhura me industrine e klienteve per te zhvilluar content.
 • Redaktim i teksteve per te korrigjuar gabime.
 • Krijimi i titujve dhe teksti terheqes per te terhequr vemendjen e audiences.

Kualifikimet

 • Aftesi te shkelqyeshme ne shkrim dhe korrigjim ne Anglisht (Niveli C1-C2 eshte i domosdoshem).
 • Kreativitet
 • Personalitet unik.
 • Aftesi te mira te punes ne grup

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Ofron:

 • 8 ore pune ne dite.
 • 5 dite pune ne jave.
 • Respektohen te drejtat e punemarresit sipas ligjeve te parashikuara ne Kodin e Punes.
 • Punohet me kliente te huaj dhe shqiptare.
 • Page e kenaqeshme.
 • Ne punojme qe te krijojme nje ambient pune gjitheperfshires, motivues dhe pozitiv.

 Kontakto: email; [email protected]

Nr tel:  069 20 56 223


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


sinteza.digital


Sinteza Digital

Sinteza Digital is a digital marketing agency.

Based in Tirana, our team develops effective & results-focused marketing strategies for forward-thinking
companies.
We have the skills, the knowledge, and the expertise to advise and deliver all aspects of the Marketing Mix.
We pursue relationships based on transparency, persistence, mutual trust, and integrity with our employees,
customers, and other business partners.