Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.





Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.



Mirëseerdhët në duapune.com



Kodi Punës: 91112

Punetor (për montim/mirëmbajtje ashensorë dhe shkallë elektrike)

Tirane, Shqipëri 09-07-2024 edhe 26 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.




Fotografi


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Tjetër

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

09-07-2024

---

---


Përshkrimi

EME ASHENSOR GROUP SH.P.K operon në treg nga viti 2009 si distributor ekskluziv i brandit ndërkombëtar Schindler në Republikën e Shqipërisë dhe Kosovës për shitje, instalime, mirëmbajtje të ashensorëve, shkallëve dhe tapeteve lëvizëse.
POZICIONI I PUNËS: PUNTOR (për montim/mirëmbajtje ashensorë dhe shkallë elektrike)


Kualifikimet

 • Mosha e preferueshme: 22-40 vjeç.
 • Preferohen kandidatë që dinë të lexojnë skemat elektrike dhe mekanike dhe që kanë eksperiencë në fushën elektrike dhe mekanike.
 • E preferueshme të jenë Anglisht folës, pasi iu mundëson që të ndjekin trajnime jashtë Shqipërisë dhe iu krijon mundësinë që të zhvillohen në profesionin e tyre.
 • Të jenë të motivuar dhe të përgjegjshëm gjatë orarit të punës.
 • Të jenë të aftë për punë dhe të shëndetshëm fizikisht dhe mendërisht.
 • Të kenë Leje drejtimi kategoria B. (Patentë).
 • Të jenë të motivuar dhe të përgjegjshëm gjatë orarit të punës.
 • Të kenë aftësi komunikimi në grup si dhe të mbrojnë interesat e kompanisë për të cilën punojnë.
 • Të jenë profesionistë dhe të ruajnë sekretin tregtar dhe informacionet konfidenciale që mund të marrin gjatë procesit të tyre të punës.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

ORARI I PUNËS

 • E hënë – E shtunë 7:00 – 17:00 (pushim dreke nga ora 12:00-13:00).

VENDI I PUNËS

 • Puna zhvillohet në terren në të gjithë Shqiperinë (kryesisht Tiranë dhe Durrës) si dhe në Kosovë.

PAGA

 • Paga e kënaqshme dhe kushte të mira pune.

Lagjia nr. 3, Qendra “EGT”, Kati 10, Durres, E-mail: [email protected], Phone: 00355672064551/+355672064553 Web: www.emegroup.al

 • Mundësi rritje në karrierë në bazë të eksperiencës së fituar.
 • Ofrimi i trajnimeve dhe kualifikimeve.
 • Për transfertat jashtë Shqipërisë punëmarrësi përveç pagës paguhet edhe me dietë ushqimore


KONTAKTET
Email: [email protected] & [email protected]
Tel: +355 69 955 4550


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".




EME Ashensor Group

E.M.E Ashensor Group është prodhuesi kryesor shqiptar i sistemeve të transportit siç janë ashensorët, shkallët lëvizëse dhe shëtitjet në lëvizje.

EME shet, instalon, mante dhe modernizon sistemet e transportit për pothuajse çdo lloj ndërtese në Shqipëri.

Kompania përdor në inxhinierinë më të fundit të teknologjisë, si dhe produkte të teknologjisë mekanike dhe mikroprocesore të dizajnuara dhe të testuara në mënyrë rigoroze për siguri, rehati, efikasitet dhe besueshmëri.