Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91101

Agjent Shitje

Tirane, Shqipëri 09-07-2024 edhe 26 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Agjent Shitje

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

09-07-2024

---

---


Përshkrimi

Kompania ITA-UNION me qender ne Tirane Rr Siri Kodra Blloku magazinave , e njohur per tregetimin e produkteve ushqimore kryesisht  me origjine  nga BE , kerkon te punesoje: Agjent Shitje /marrje porosish per Tirane dhe  rrethe te tjera.


Kualifikimet

Aplikantet kerkohen te plotesojne kriteret si me poshte:

  • Te njohin mire zonen e Tiranes , kryesisht supermarketet;
  • Te kene eksperience ne fushen e shitjeve , vleresohet eksperienca ne produktet ushqimore;
  • Te kene disponibilitet te plote, te bashkepunojne ne grup per plotesimin e objektivave te kompanise dhe te kete leje drejtimi( patente).

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Per me shume informacion na kontaktoni ne nr: 0692026718 dhe dergoni CV tuaj ne adresen: [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
ITA-UNION SHPK

Jemi nje kompani qe shperndan kryesisht produkte ushqimore me nje game te gjere produktesh .


INFORMACIONE KONTAKTI