Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91097

Koordinatore në Departamentin e Pastrimit

Tirane, Shqipëri 09-07-2024 edhe 26 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Tjetër

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

09-07-2024

---

---


Përshkrimi

MEGATEK, hipermarketi më i madh i tipit “Do It Yourself” në Shqipëri,i cili ofron shitje me shumicë dhe pakicë,
po kërkon te punësoj:

Koordinatore në Departamentin e Pastrimit


Detyrat

Detyrat dhe Përgjegjësitë:

  • Manaxhon punën dhe stafin e pastrimit në turnin përkatës duke garantuar përmbushje të objektivave.
  • Përgjegjëse për sigurimin e higjenës maksimale në gjithë ndërtesën.
  • Të kryej kontrolle periodike mbi punonjësit dhe punën e tyre.
  • Të siguroj materialet e pastrimit, duke kryer porositjen e tyre në kohë.

Kualifikimet

Kualifikimet dhe Aftësitë e Kërkuara

Edukimi: Të ketë diplomë Universitare.

Preferehet me eksperiencë të ngjashme në pozicione koordinuese, mbikqyrëse!

Aftësitë:

  • Aftësi të drejtojë dhe motivojë një grup.
  • Të jetë e gatshme dhe e aftë të punojë në grup.
  • Të ketë aftësi në zgjidhjen e problemeve.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Procedura e Aplikimit:
Për të aplikuar për këtë pozicion, ju lutem dorëzoni
CV të detajuar

1. Me e-mail: [email protected] ose kontakt në 069 6082318

MEGATEK S.A
Divizioni i Burimeve Njerezore
Autostrada Tiranë-Durrës km 7.
Tirana, Albania


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Megatek Albania

Megatek S.A is the biggest Do-IT-Yourself wholesale and retail store in Albania. Megatek S.A is part of Teqja Group International, a group of privately owned and anonymous Companies with long experience in the Albanian and regional market offering a vast range of products and services, ranging from mail & logistics to production of industrial materials. The group consists of the following companies: * “Teqja international” s.a. * “Teqja” l.t.d * “Global construction” s.a * TNT Albania * Spartan security & Spartan security systems * Radmail * Albanian company of general services * Reno Albania l.t.d and the new projects as Fashion Avenue & Mercato Italia. Megatek project cost more than 40 millions of Euro and is built on a private ground of 150.000m2. Only Megatek occupies more than 62.000m2: 14.000m2 retail area, 10.000 wholesale area, 2.100 restaurant and banks, 2.600 offices and the rest parking facilities. Over 380 Megatek employees and 150 others outsourced, work 7 days a week to serve and sell more than 30.000 different products from 48 different countries., work 7 days a week to serve and sell more than 30.000 different products from 48 different countries


INFORMACIONE KONTAKTI