Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91091

Financiere

Tirane, Shqipëri 09-07-2024 edhe 26 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Financier

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

09-07-2024

---

---


Përshkrimi

Kompania KLAR shpk distributori kryesore i Segafredo Zanetti është në kërkim të një Ekonomiste.


Detyrat

 • Rregjistrim fatura shitje dhe blerje për shpenzime dhe të ardhura
 • Rregjistrimi i veprimeve të magazines, rakordim në lidhje me levizjet e materialeve
 • Kontrolli detajuar i shpenzimeve & të ardhurave mujore të realizuara
 • Rakordime me bankat, balancat e llogarive mujore, kontrolli saktësisë së regjistrimeve të transaksioneve bankare në kontabilitet
 • Ndjekja e detyrimeve të furnitorëve / nënkontraktorëve. Plotesimi i urdhërpagesave.
 • Përgatitja e raporteve financiare në mënyrë periodike mujore, gjashtëmujore dhe 1 vjecare.

Kualifikimet

 • Të ketë mbaruar fakultetin Ekonomik: Dega Financë, Kontabilitet.
 • Të ketë eksperience pune si financiere minimalisht 5 vjet.
 • Të njohë shumë mirë programin e Finances 5.0 & Paketen office.
 • Saktësi dhe produktivitet, aftësi për të përmbushur afatet.
 • Të bashkëpunojë me stafin e departamentit për të gjitha detyrat.
 • Te jetë etike në marëdhenie me kolegë.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Kandidatet e interesuar duhet të aplikojnë në adresën: [email protected]
Do të njoftohen për intervistë vetëm aplikantët e përzgjedhur.
Suksese!

 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.klar.al


Segafredo

Segafredo gjithmone ka besuar qe te sherbesh kafen me te shijshme do te thote te vulosesh ekspertizen dhe aromen me te mire te kokrres se kafese nen firmen e Segafredo Zanettit. Ishte kjo fryme qe beri qe ne vitin 2005 te niste aktivitetin si Distributor i Autorizuar i Segafredo Zanetti ne Shqiperi kompania “Klar” shpk duke u bere sot nje nder kompanite lider ne tregun Shqipetar.

Misioni i Segafredo eshte te ofroje sherbim professional, efikas, me kosto te reduktuar duke iu pergjigjur nevojave te klienteve dhe duke ofruar produktin me te mire, nje cilesi te garantuar qe nga plantacioni i kafese ne filxhanin tuaj, ashtu si vetem Segafredo Zaneti di ta beje.

Qellimi i Segafredo eshte te tejkalojme pritshmerite e secilit klient duke ofruar nje sherbim te jashtezakonshem te fokusuar ndaj konsumatorit. Te Segafredo jane perkushtuar qe klientet te kene nje sherbimi efikas dhe profesional e realizuar kjo nga puna dhe pasioni i stafit te cilet i quajne bashkepunetore. Suksesi eshte rezultat i devotshmerise per te qene gjithmone aty, per te kontaktuar me klientet, per te ofruar suportin teknik ne menyre qe maredhenia e tyre te jete sa me solide drejt nje rruge bashkepunimi te gjate dhe efikase.

Gama e gjere dhe perzierjet e mrekullueshme, kujdesi ndaj klientit si dhe cilesia ne sherbim jane vlerat qe i bejne UNIK.

Nje staf profesional me nje eksperince te gjate dhe te sukseshme transmeton vlerat dhe qellimet tona ne qytetet me te medha te shqiperise si Tirane, Durres, Vlore, Sarande, Berat, Pogradec, Gjirokaster, Shkoder, Korce … etj duke bere qe “Klar” shpk te afirmohet tashme ne tregun Shqiptar si nje nder kompanite lider te distribucionit te kafes.


INFORMACIONE KONTAKTI