Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91090

Supervizor per shitjet D2D

Tirane, Shqipëri 09-07-2024 edhe 26 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher Shitjesh

Kohë e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

09-07-2024

---

---


Përshkrimi

Jemi ne kerkim te kandidateve me eksperience dhe te kualifikuar per pozicionin Supervizor per shitjet D2D.

Kandidati ideal do te organizoje dhe koordinoje punen e agjenteve, te procedoje kontratat e klienteve sipas rregullave e procedurave te kompanise dhe te siguroje arritjen e targetit mujor te agjenteve.


Detyrat

 • Arrin dhe tejkalon objektivat periodike.
 • Studion zonen ne menyre qe te gjej sa me shume oportunitete te reja duke respektuar rregullat e vendosur.
 • Kontrollon ne menyre te vazhdueshme agjentet ne menyre qe cdo gje te jete e mirepercaktuar .
 • Analizon dhe dorezon nje raport ne baze te vizitave te kryera nga agjentet ne teren.
 • Suporton dhe jep kontibutin e tij ne teren me cdo agjent per aritjen e objektiva te vendosura.
 • Suporton dhe organizon punen duke shperndare produket, promovimin e tyre ne zonen locale.
 • Kryen trajnime te ndryshme tek punonjesit ne baze te punes qe ka gjithsecili.
 • Analizon ne menyre te vazhdueshme performancen e ekipit, shitjet, produktet ne menyre qe te permbushen objektivat kryesore.

Kualifikimet

Aftesite e kerkuara:

 • Aftesi te mira komunikuese
 • Aftesi te mira analitike
 • Aftesi per te zgjidhur probleme
 • Njohuri te fushes se telekomunikacionit (eshte epersi)
 • Njohuri te gjuhes Angleze

Edukimi: Te kete perfunduar Arsimin e larte ( profili Menaxhim perben avantazh)

Pervoja: Minimalisht 3 vite pervoje ne shitje direkte ose promocion
Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Kandidatet e interesuar jane te lutur te dergojne CV e tyre ne adresen [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Our Way Sells

Our Way Sells (OWS) është kompani këshillimi, trajnimi praktik dhe rekrutimi për funksionet e shitjes dhe menaxhimit. E themeluar nga anëtarë me përvojë te gjerë në shitje dhe menaxhim të lartë në Shqipëri, ajo synon të ndihmojë kompani të vogla dhe të mesme të strukturojnë, trajnojnë dhe përshkallzojnë më lehtë ekipet e shitjes. Për t'ju gjendur sa më afër klientëve të saj OWS ndihmon edhe me rekrutim profilesh të ndryshme si specialistë, agjentë dhe mënaxherësh të mesëm dhe drejtuesish të lartë. Fokusi ynë është këshillimi, trajnimi dhe rekrutimi për klientë në industri të ndryshme midis te tjerash banka, telekomunikacion, informatikë, distribucion, farmaceutikë, retail dhe ndërtim

OWS është gjithnjë e hapur të ndihmojë jo vetëm klientët e saj por edhe individ të ndryshëm që besojnë se profili i tyre mund të përshtatet më mirë në industritë e lartpërmendura dhe duan një konsultë me ne. Ju mirëpresim të na kontaktoni!


INFORMACIONE KONTAKTI