Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91084

Agjente Blerje

Tirane, Shqipëri 08-07-2024 edhe 25 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Blerës

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

08-07-2024

---

---


Përshkrimi

Shoqëria “Hydrodynamic Systems” Shpk, kërkon të punesojë : Agjente Blerje


Kualifikimet

  • Të ketë arsim të lartë (e preferueshme që aplikanti/ja të ketë përfunduar studimet në degët Menaxhim Biznesi, Teknologji Informacioni ose Inxhinieri).
  • Preferohet të ketë eksperiencë në blerjen e pjesëve të këmbimit.
  • Të ketë njohuri bazë në AutoCAD 2D & 3D, paketën Office dhe programe të tjera inxhinierike.
  • Të ketë njohuri profesionale të gjuhës angleze.

 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

CV te dergon ne kete adrese emaili:  [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Hydrodynamic Systems Shpk

Riparim, i mjeteve motorrike dhe motorrcikletave. Shitblerjen me shumice e pakice te artikujveete ndryshem industrial, makineri e paisje, materiale ndertimi, automjete, vajra lubrifikante, duke percaktuar, por pa kufizuar veprimet e papermendura: krijimi i sistemeve elektroenergjitike, prodhim, import-eksport te energjise' elektrike me te gjitha format qe njeh teknologjia. 


INFORMACIONE KONTAKTI