Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91080

Drejtor Dege ne Burrel

Burrel, Shqipëri 09-07-2024 edhe 26 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Drejtor Banke

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

09-07-2024

---

---


Përshkrimi

EuroCredit shpk, nje institucion me nje eksperience te konsiderueshme ne fushen e faktoringut, se fundmi ka filluar aktivitetin edhe ne kredidhenie per individe dhe biznese. Duke qene se jemi ne proces zgjerimi te rrjetit te degeve ne Tirane, Vlore, Burrel dhe Kavaje, kerkojme te punesojme individe te motivuar per te sherbyer ne fushen e kreditimit.

Ky rol kryen gjenerimin e aplikimeve per financime te individeve dhe bizneseve, duke perpunuar ne kohe cdo kerkese dhe duke krijuar portofol te shendetshem. 

Drejtor per degen e Burrelit


Detyrat

 • Promovon produktet e institucionit te disenjuara si per individe dhe biznese, ne zonen ku operon dega.
 • Siguron qe objektivat e vendosura per degen, arrihen ne kohe dhe frymezon stafin per te ndertuar punen ne grup.
 • Trajnon stafin e ri ne dege ne lidhje me praktikat me te mira te komunikimit dhe shitjes.
 • Siguron qe komunikimi me klientet ne vonese te kryhet ne kohe dhe niveli i kredive jo-performuese te jete minimal.
 • Perfqaqeson institucionin ne mardhenie me institucionet lokale, grupet e biznesit, qeverisjen vendore,etj
 • Siguron qe te arrije objektivat sasiore dhe cilesore te vendosura ne nivel dege.
 • Nderton nje mardhenie afatgjate me klientet e portofolit te tij.
 • Percjell nje imazh sa me dinjtoz, transparent dhe me integritet per degen dhe institucionin.
 • Zbaton politikat e kredidhenies se institucionit dhe sigurohet qe propozimet per kredi te permbajne te dhena te sakta nga ana informacionit te marre dhe dokumentave te paraqitur nga klientet.
 • Mban kontakt te vazhdueshem me klientet ekzistues dhe potenciale per t'u shnderruar ne pike referimi per kerkesa te reja.
 • Percjell ne nivelet manaxhuese feedback-un e marre nga klientet dhe tregu ne lidhje me produket e ofruara, cilesine e sherbimit, dhe propozon produkte te reja, ndryshime te atyre ekzistuese, ne perputhje me vizionin e institucionit per t'u shnderruar ne nje partner besnik, afatgjate dhe i besueshem per komunitetin.
 • Bashkepunon me koleget si dhe hallkat shqyrtuese/aprovuese per te ofruar informacion, shpejtesi, transparence ne lidhje me cdo aplikim, si dhe negocion kur eshte e nevojshme si me koleget ashtu edhe me klientet me qellim qe te arrihet nje rezultat pozitiv dhe i drejte kundrejt cdo kerkese.
 • Garanton qe dega ofron nje sherbim te shkelqyer per klientet, dhe stafi pergjigjet ne kohe dhe me profesionalizem.

Kualifikimet

 • Diplome e shkolles se larte preferohet e natyres ekonomike.
 • Eksperience pune minimalisht 5 vjet ne shitje ne insitucione financiare apo ne sistem bankar
 • Aftesi te shkelqyera komunikimi dhe negocjimi.
 • Njohuri te gjuhes angleze
 • Aftesi shume te mira te perdorimit te programeve te paketes Microsoft Office.

 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.
Te interesuarit te dergojne Cv ne : [email protected]ose whatsupp/cel +355692090345

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
EuroCredit shpk

EuroCredit shpk eshte nje institucion financiar jo banke, qe operon ne fushen e sherbimeve financiare per individe dhe subjekte juridike duke siguruar akses te shpejte, profesional dhe me integritet ne financime ne formen e kredidhenies si dhe ate te faktoringut.

 


INFORMACIONE KONTAKTI