Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91073

Specialist Operator Shërbim Klienti

Tirane, Shqipëri 08-07-2024 edhe 25 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Operator

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

08-07-2024

---

---


Përshkrimi

POZICIONI I PUNËS: Specialist Operator Shërbim Klienti

DEPARTAMENTI:   OPERACIONAL

Rreth pozicionit

Specialisti Operator Shërbim Klienti bën pjesë në departamentin Operacional të kompanisë United Transport shpk. Eshtë pjesë integrale e këtij departamenti dhe do të jetë përgjegjës për të mbështetur dhe siguruar një funksionim efikas të përditshëm të proceseve operacionale të punës dhe mbarëvajtjen e komunikimit me klientët apo të tretë.


Detyrat

Përgjegjësitë Kryesore

 • Pret telefonatat e klientëve dhe u jep informacionin e kërkuar mbi dërgesat apo problematikat që kanë.
 • Evidenton dhe trajton problematikat e shërbimit deri në zgjidhjen e tyre.
 • Delegon problematikat në departamentet përkatës.
 • Kthen përgjigje klientëve për informacionet e kërkuara.
 • Raporton te eprorët direkt për çdo problem apo zgjidhje.
 • Kryen detyra të tjera operacionale, në varësi të kërkesave të shoqërisë.

Kualifikimet

Kualifikimet, eksperienca dhe formimi i kërkuar

 • Diplomë e shkollës së mesme. (Vlerësohen kandidatët që kanë mbaruar shkollën e lartë)
 • Deri në 2 vite eksperiencë pune në role të lidhura dhe/ ose të ngjashme me rolin e kërkuar ose në shërbim postar.
 • Aftësi organizative .
 • Aftësi shumë të mira komunikimi si brenda ashtu edhe jashte kompanisë.
 • Zotërimi I gjuhës angleze.
 • Aftësi për të punuar në grup.
 • Energji dhe motivim për të realizuar detyrat brenda afatit të caktuar.
 • Kërkues për zhvillimin professional  dhe të ketë vullnet për të mësuar.
 • I/e vetëmotivuar për arritjen e suksesit, ekselencës në komunikim dhe standarteve të larta profesionale.
 • Personalitet dhe Përgjegjshmëri gjatë kryerjes së detyrave.
 • Përdorim shumë i mirë i MS Office, etj
 • I/e gatshëm/e për të punuar me turne.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Çfarë Ofrojmë

 • Mundësi për rritje në karrierë në një kompani dinamike të shërbimeve postare dhe logjistike.
 • Mjedis pune mbështetës dhe bashkëpunues.
 • Pagë
 • Mundësi trajnimi dhe zhvillimi

Si të Aplikoni:

Ju lutemi dërgoni CV-në tuaj dhe një letër motivimi në [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.albaniancourier.al


Albanian Courier

Albania Courier (AC) është shoqëria më e madhe shqiptare në sektorin CEP (courier, express, parcel services/ shërbime korier, ekspres dhe pakove) me eksperiencë të suksesshme mbi 18 vjeçare në tregun shqiptar. Që prej vitit 2013 Albanian Courier ka zgjeruar aktivitetin në rajon duke themeluar degën e saj në Kosovë. http://www.albaniancourier.al


INFORMACIONE KONTAKTI