Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91071

Arkitekt/e ne profilin Interier

Tirane, Shqipëri 08-07-2024 edhe 25 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Fotografi


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Arkitekt

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

1500

---

08-07-2024

---

---


Përshkrimi

RO-AL shpk u themelua në vitin 1992. Sot është lider ne fushen e designit dhe mobilimit në Shqipëri, tashme me përvojë 25 vjeçare. Misioni kryesor ka qenë dhe është kërkimi për stil ,kualitet,dhe novacion, me objektivin kryesor, realizimin e dëshirave të klientit.

KERKOHET : Arkitekt/e  ne profilin Interier

Detyrat dhe kualifikimet:

  • Pergjegjesi ne matje;
  • Kombinim i punes ne zyre dhe ambjentin e klientit
  • Suport teknik i klienteve ne ekspozit;
  • Te njohe programet baze si: Autocad 2D; Sketchup ose Revit.

Paga ; 1500 eur

Te interesuarit te dergojne CV-te e tyre ne adresen : [email protected]

Per me shume informacion telefononi ne numrin : 067 203 6354

Adress: Km 8 ,Autostrada Tirane - Durres, Tirane , Albania.


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
RO-AL shpk

Shtëpia e ëndrrave tuaja
067 202 9739‬
[email protected]
fb.com/roalmobileri
ROAL Mobileri, Tirana, Albania


INFORMACIONE KONTAKTI