Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91065

Asistent/e Finance

Tirane, Shqipëri 08-07-2024 edhe 25 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Asistent Finance

Kohë e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

08-07-2024

---

---


Përshkrimi

I&A International perfaqeson grupin me te madh ne tregun e shitjes me pakice luksoze ne Shqiperi, duke numeruar mbi 30 dyqane ne Shqiperi dhe rajone fqinje qe mbulojne dy sektoret kryesore te tregut te luksit: Bizhuteri & Ore dhe Shitje Selektive, Mode. I&A International krenohet me bashkepunimet solide me marka prestigjioze si: Altinbaş, Pandora, ZEN DIAMOND, Estel Jewelry, Roberto Bravo, Roche Bianca, Boss, Karl Lagerfeld dhe Michael Kors.

Jemi duke kerkuar nje Asistent/e Financier/e per tu bashkuar me ekipin tone, ne kuader te zgjerimit te stafit ne departamentin e finances.


Detyrat

 • Regjistrimin e veprimeve me bankën dhe arkën;
 • Monitorimin i klientëve dhe furnitorëve;
 • Asiston në përgatit pasqyrat financiare të Shoqërisë si dhe raporton periodikisht te ortaket e Shoqërisë;
 • Të tjera.

Kualifikimet

 • Të këtë përfunduar studimet për Financë - kontabilitet.
 • Të ketë 2-3 përvoje pune në financë.
 • Të ketë njohuri bazë të kontabiliteti.
 • Aftësi të shkëlqyera komunikuese dhe të punës në grup.
 • Të ketë aftësi shumë të mira analitike.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Perse duhet te jesh pjese e I&A International?

 • Kushte shumë të mira pune.
 • Ambjent zhvillues në fushën profesionale.
 • Pagë konkurruese në treg.

Të interesuarit duhet të dërgojnë një CV  në adresën: [email protected] 

*Të gjitha aplikimet do të trajtohen në përputhje të plotë me ligjin nr. 9887, datë 10.03.2008 “Për Mbrojtjen e të Dhënave Personale”, i ndryshuar. 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


https://ia-international.com/


I & A INTERNATIONAL

I & A INTERNATIONAL

I&A International Company is a well-established Albanian jewelry retailer that was founded by Artan Caushi in 1991. The company has since grown to become a leading player in the jewelry industry, with several stores across Albania and an extensive collection of internationally acclaimed jewelry brands.

Mission

I&A International Company’s mission is to provide its customers with exceptional quality jewelry and luxury accessories that reflect their unique style and personality. The company believes in upholding the highest standards of customer service and satisfaction, and this is evident in every aspect of its operations.