Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91060

Usta/Punetor

Tirane, Shqipëri 08-07-2024 edhe 25 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Fotografi


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Punëtor

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

08-07-2024

---

---


Përshkrimi

Tenda Dielli Vangjeli kerkon te punesoje; Usta dhe Punetore

Usta dhe Punetore;

  • Montimi i llojeve te ndryshme te tendave te diellit
  • Prodhim i tendave te diellit
  • Ndihmes ne proceset e punes


Orari 08:00-16:00
E diela pushim
Adresa: Mëzez, Tiranë 
Nr cel: 0682059330

Email: [email protected]


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Tenda Dielli Vangjeli

Tenda Dielli Vangjeli ka filluar aktivitetin e tij në Greqi që nga viti 1993. Kompania ështe e përqendruar në prodhim, shpërndarje dhe montimin e tendave, të të gjitha llojeve, në bashkëpunim me kompanitë më
të njohura. Ofron fleksibël të besueshëm, plotëson nevojat e arkitektëve, dhe të klientëve privatë. Si e tillë ofron te klientët, korrektësi, garanci dhe seriozitet në punë. Kompania Tenda Dielli Vangjeli është e vecantë në fushën e tendave të diellit sepse operon në tregun shqiptar me cilësi të lartë të produkteve dhe garanci profesionale 10 vjecare.