Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91055

Financier/e

Tirane, Shqipëri 08-07-2024 edhe 25 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Financier

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

08-07-2024

---

---


Përshkrimi

Zyrë kontabiliteti Mema ofron mundësi punësimi Financier/e.


Detyrat

Detyrat dhe Përgjegjësitë:

 • Përgatit Pasqyrat Financiare periodike sipas nevojave të klientit dhe ato vjetore sipas legjislacionit fiskal & kontabël;
 • Deklarimet në sistemin tatimor online;
 • Regjistron të gjitha transaksioet e aktivitetit (Blerjet, shitjet , arkat, bankat, listepagesa, veprimet e ndryshme rregulluese etj);
 • Mirëmban llogarinë e klientit në e-filing dhe në self-care;
 • Rakordim të pagesave;
 • Rakordim i palëve të treta;
 • Rakordimi periodik i gjendjes së llogarive bankare me ato në kontabël;
 • Ndjek të gjitha detyrat e mirëmbajtjes së mardhënies se shoqërisë me organet tatimore dhe instancat e tjera;
 • Përgjegjëse për mbajten e sistemit të kontabilitetit sipas legjislacionit tatimor;
 • Përgjegjëse për organizimin dhe përgatitjen e dokumentacionit financiar;
 • Çdo detyrë tjetër që i përshtatet pozicionit të punës;

Kualifikimet

Kërkesat dhe Kualifikimet:

 • Të ketë përfunduar arsimin e lartë ne Fakultetin e Ekonomisë;
 • Të ketë eksperiencë minimum 3 vite;
 • Eksperienca në zyrë kontabiliteti përbën avantazh;
 • Të jenë perdorues të mirë të programit Financa 5 dhe programeve të paketës Ms Office (vecanerisht Excel-i) ;
 • Të jetë i/e aftë të punojë e pavarur si dhe ne grup;
 • Të ketë aftësi të mira komunikuese dhe organizuese;
 • Të ketë aftësi të mira analitike, saktësi në kryerjen e detyrave;
 • Të ruajë konfidencialitetin;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Kandidatët e interesuar mund të aplikojnë për poziconin duke dërguar CV-në në adresën [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Zyre Kontabiliteti Mema

Zyre kontabiliteti Mema ofron sherbime te konsulences financiare,konsulences fiskale ,per njohjen dhe zbatimin e legjislacionit fiskal,administrative, mbajtje kontabiliteti per te gjitha llojet e shoqerive dhe te personave fizik dhe sherbime t tjera konsulence te biznesit ne pergjithesi.

Shërbime auditimi financiar ,perfaqesim tatimor, konsulence financiare, bilance, listepagesash. Sherbime ndajpaleve te treta 


INFORMACIONE KONTAKTI