Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91035

Elektriçist

Tirane, Shqipëri 08-07-2024 edhe 25 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Elektriçist

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

08-07-2024

---

---


Përshkrimi

Madcom kerkon te punesoje; Elektriçist


Detyrat

 • Instalon dhe garanton mirëmbajtjen e lidhjeve elektrike, aparateve, pajisjeve të tjera;
 • Identifikon mosfunksionimin e sistemeve elektrike dhe komponentëve të tyre, duke përdorur pajisje testimi, për të gjetur shkakun e një defekti dhe për ta korrigjuar atë;
 • Instalon dhe mirëmban paisjet e sistemeve të ndriçimit;
 • Realizon inspektime të komponentëve elektrik të tilla si transformatorë dhe automatë;
 • Të njohë skemat e furnizimit me energji të paisjeve të telekomunikacionit;
 • Të njohë me përpikmëri shtrirjen e rrjetit elektrik dhe llojet e materialeve të përdorura;
 • Riparon defektet e pajisjeve elektrike dhe elektronike;
 • Instalimin e impianteve elektrike në sistemet e telekomunikacionit;
 • Njohjen dhe zbatim e skemave elektrike të sistemeve të kondicionimit, sistemeve të alarmit, sistemeve mbrojtjes kundër zjarrit, për sistemet e ‘’server room & data room’’;
 • Mirëmban rrjetin ekzistues të linjave të furnizimit si dhe të shtojë linja të reja sipas kërkesës;
 • Të zbatoj planin e punes;
 • Të siguroj që punimet të kryhen në cilësinë e duhur dhe sipas standardeve të kompanisë;
 • Të zbatoj kushtet e sigurimit teknik në punë.

Kualifikimet

 • Të ketë kryer arsimin e mesëm si Elektriçist (Dokumentacion të cilët vertetojne kualifikimin përkates).
 • Të ketë mbi 3 vjet përvojë pune në këtë pozicion.
 • Të ketë aftësi të mira planifikuese dhe organizuese.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te gjithe te interesuarit mund te dergojne CV-te e tyre ne adresen e email-it ; [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.madcom.al


Madcom

Kompania Madcom është themeluar në tetor të vitit 2021 nga një skuader profesionistësh me eksperiencë të gjatë e të suksesshme në fushen e shërbimeve fix’e.

MISIONI I MADCOM

Misioni ynë është të jemi marka e preferuar e shërbimeve tona në çdo segment të tregut. Ne duam të tejkalojmë nevojat dhe pritshmëritë e të gjithë klientëve tanë duke ofruar shërbime të besueshme dhe mbështetje në cdo kohe për klientët. Kjo do të thotë gjithashtu se ne duam të ofrojmë lidhje me cilësi të lartë dhe shkallë të plotë të zgjidhjeve të internetit për të gjithë  klientët tanë duke përfshirë teknologji të ndjeshme dhe me kosto efektive.

VIZIONI I MADCOM

Madcom synon të ofrojë shërbime me brez të gjerë me cilësi të lartë në Shqipëri dhe të jetë një shembull i ndritshëm i një rrjeti kërkimor dhe edukimi në të gjithë vendin. Madcom synon të jetë një partner i besueshëm për ata që u shërbejmë, dhe autoritet i besuar në iniciativat e shërbimeve me brez të gjerë. Madcom përpiqet t’u sigurojë abonentëve tanë gjerësinë e brezit, veçoritë dhe zgjidhjet e nevojshme për të përmbushur qëllimet e tyre dhe për t’i shërbyer komuniteteve të tyre.