Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 90967

Ekonomist/e Berat

Berat , Shqipëri 05-07-2024 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Ekonomist

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

05-07-2024

---

---


Përshkrimi

Kompania Erzeni shpk e cila merret me prodhimin e produkteve te bulmetit eshte ne kerkim te nje Ekonomist/e.


Detyrat

  • Te regjistroje dokumentat financiare te kompanise ne Excel dhe Finance 5.
  • Te plotesoje dhe mirmbaje kartelat financiare per manaxhimin dhe ndjekjen e inventareve.
  • Detyra te tjera sipas planeve ditore.

Kualifikimet

  • Te jete diplomuar ne nje nga deget e Fakultetit te Ekonomise.
  • Njohuri shume te mira te paketes Office dhe programit Financa 5.
  • Te dije gjuhe te huaj Anglisht.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Pozicionet sa me siper jane ne adresen kryesore te kompanise , ne Samatice , Rruga midis Beratit dhe Fierit. Transporti perfshire .

Ju lutem dergoni Cv-ne tuaj ne adresen : [email protected]   

Adresa: Samatice


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
"ERZENI" SHPK

"ERZENI" SHPK


INFORMACIONE KONTAKTI