Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 90893

Perfaqesues Shitje

Tirane, Shqipëri 03-07-2024 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Fotografi


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Përfaqësues Shitjesh

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

03-07-2024

---

---


Përshkrimi

BM GROUP shpk, një ndër shoqëritë lider në fushën e distribucionit në Shqipëri referuar zgjerimit të aktivitetit, shpall vakant pozicionin:

"Perfaqesues shitje per birren La Trappe Tiranë"


Detyrat

 • Komunikon, raporton dhe informon lidhur me tregun dhe konkurrencën;
 • Siguron suksesin dhe përmbushjen e detyrave të shitjes;
 • Jep kontributin në hartimin e manovrave/incentivave që aktivizojnë shitjet duke shpenzuar një kohë të konsiderueshme në terren;
 • Menaxhon marrdhenien me klient potencial duke u siguruar qe ky i fundit te permbushë te gjitha pritshmerite;
 • Siguron raporte të sakta tek eprori mbi: ecurinë periodike të praktikave të shitjes, përfshi dhe performancen trendin e sjelljes konsumatore;
 • Menaxhon dhe zhvillon marrëdhenie të biznesit ekzistues me partnerët aktuale;
 • Zhvillimi i marrëdhënieve me klient të rinj;

Kualifikimet

 • Diplomë Universitare, preferohet në Administrim Biznesi apo fusha të tjera të ngjashme.
 • Të ketë mbi 3 vjet eksperiencë pune në të njejtën pozitë ose me te njejtin profil produkti .
 • Një angazhim për shërbime të shkëlqyera ndaj klientit.
 • Njohuri të mira në paketën Microsoft Office.
 • Njohuri të mira në gjuhën angleze.
 • Leje drejtimi kategoria B.

Aftësitë e kërkuara

 • Aftësi shumë të mira komunikimi verbal dhe të shkruar.
 • Aftësi të shkëlqyera menaxhuese dhe negociuese.
 • Aftësi të shkëlqyera organizative dhe kordinuese.
 • Aftësi shumë të mira motivuese dhe planifikuese.
 • Aftësi shumë të mira shitje dhe marketing.
 • Te ruaj konfidencialitetin dhe te kete etike te larte profesionale.

 

Ofrojme;

 • Kushte shumë të mira pune.
 • Pagesa: Pagë bazë + Bonus.
 • Pagë e 13-të.
 • Makinë.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Personat e interesuar, mund të dërgojnë CV në adresën [email protected].

*Të dhënat tuaja do të ruhen dhe përpunohen vetëm për qëllime rekrutimi, në mbështetje të legjislacionit në fuqi për mbrojten e të dhënave personale Ligjit (Nr. 9887 datë 10.03.2008) Për mbrojtjen e të dhënave Personale

Cel. : +355 69 70 41 854


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
B.M shpk

Shoqeria “B.M” SHPK e zhvillon biznesin e saj nepermjet shperndarjes dhe tregtimit te produkteve ushqimore; shumice dhe pakice, export-import, etj.

AdresaIndustrial Park, Rruga Egnatia, Kashar, Tiranë