Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 90764

Shofer

Tirane, Shqipëri 01-07-2024 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Fotografi


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Shofer

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

01-07-2024

---

---


Përshkrimi

Educational Centre kërkon të punësojë për nevojat e kompanisë një SHOFER.
Pozicioni: SHOFER


Detyrat

Pozicioni i shoferit ka për detyrë;

 • Shpërndarjen e porosive me motorciklet ose makinë në varësi të volumit të ngarkesës brenda kohës së përcaktuar.
 • Të kontrollit fizik të mallit që transporton
 • Të korrektesës në dorzimin mallit sëbashku me dokumentacionit shoqërues.
 • Komunikim shume të mire me stafin që shoqeron.
 • Personi duhet te jete i komunikueshem dhe serioz në punë.

Kualifikimet

 • Personi duhet të zoterojë arsimin e mesem.
 • Preferohet të ketë patentë të klasit B dhe A
 • Të ketë experiencë të mëparshme si shofer dhe shpërndarës.
 • Komunikim shume të mire me stafin që shoqeron.
 • Personi duhet te jete i komunikueshem dhe serioz në punë.
 • Prioritet do te kene personat 30-40 vjec .

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Paga Neto: 60000 ALL
Për me tepër na dergoni CV tuaj tek : [email protected]
Ose na telefononi : 0672033811


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.educationalcentre.al


Educational Centre Albania

Educational Centre Albania is an International Company with its presence in seven countries. The company is specialized in distributing international well known publishers and other educational services in Albania.


INFORMACIONE KONTAKTI