Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 90763

Magazinier

Tirane, Shqipëri 01-07-2024 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Fotografi


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Magazinier

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

01-07-2024

---

---


Përshkrimi

Educational Centre kërkon të punësojë për nevojat e kompanisë një Magazinier (Mashkull)

 • Ky pozicion ka përgjegjësinë e hyjes e daljes te mallit në magazinë dhe pasqyrimin e tij në sistemin financiar Financa5

Detyrat

Objektivi kryesor i magazinierit është:

 • Të kontrolloje të gjithë mallin (librat dhe materialet didaktike) që hyjnë dhe dalin në hapesirën që ka nën pergjegjesi si dhe të sistemoje atë në sektoret përkatës.
 • Të kujdeset për mirembajtjen e magazinës si dhe për të gjitha të mirat e materiale të vendosura në hapësirën që ka nën përgjegjësi dhe administrimin e mallit brenda saj.
 • Të mbaje dokumentat e mëparshme, si flete hyrje, flete dalje, kartela, liber magazine, flete kerkese,fletë shoqërimi dhe proces verbal etj.
 • Të ruajë dokumentacionin e levizjeve të magazinës fizikisht dhe në sistemin finanaciar;

Kualifikimet

Kualifikimi i kërkuar:

 • Preferohet të ketë mbaruar arsimin e lartë.
 • Preferohet të ketë njohur te sistemit financiar.
 • Të ketë aftësi bazë në përdorimin e kompjuterit (njohuri për paketën Microsoft Office).
 • Njohuri te gjuhës Angleze në nivel mesatar janë një avantazh.

Aftesi të kërkuara:

 • Të jetë korrekt dhe fleksibël;
 • Të jetë i organizuar dhe i komunikueshëm për punën në grup.
 • Të jetë dinamik;
 • Të jetë i komunikueshëm dhe përgjegjës për zbatimin e detyrave të ngarkura;
 • Te jete menaxhues i mire i kohes së punës.

Eksperienca:

 • Eksperiencë punë si magazinier, preferohet në sektorin privat.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Paga Neto 80000 ALL (mujore)
Aplikantet e interesuar te dergojne CV ne adresen e meposhtme:

Educational Centre
Rruga Feizi Hizmo Nr 74/Tirane

Email: r[email protected]
Cel:+355672033811


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.educationalcentre.al


Educational Centre Albania

Educational Centre Albania is an International Company with its presence in seven countries. The company is specialized in distributing international well known publishers and other educational services in Albania.


INFORMACIONE KONTAKTI