Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 90737

Specialist Sherbim Klienti

Tirane, Shqipëri 01-07-2024 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Punonjës i Marrëdhënieve me Klientin

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

01-07-2024

---

---


Përshkrimi

Trita Hospital në kuadër tē zgjerimit të aktivitetit të saj kërkon të punësojë një Specialist Sherbim Klienti Italisht/Anglisht

Sherbim Klienti - Page Baze 80.000 leke + % te kenaqshme

Në këtë pozicion, ju do të jeni përgjegjës për sjelljen dhe menaxhimin e klientëve të rinj, menaxhimin e rezervimeve dhe anullimeve në mënyrën më efektive dhe detyra të tjera të cilat do të trajtohen si më poshtë.


Detyrat

 • Realizon në mënyrën e duhur dhe efikase proçesin e kryerjes së telefonatave drejtuar klientëve për dhënien e informacionit në lidhje me shërbimet që ofron spitali;
 • Realizon proçesin e informimit të vizitorëve në lidhje me shërbimet e spitalit;
 • Njihet me sistemet e menaxhimit të spitalit;
 • Kryen rezervimet në përputhje me proçedurat standarde të operimit;
 • Komunikon dhe bashkëpunon me Departamentin e Marketingut;
 • Mirëmban skedarët dhe raportet sipas kërkesave specifike;
 • Kujdeset që të regjistrojë saktësisht të gjitha rezervimet, paketat dhe zbritjet speciale;
 • Menaxhon dhe dërgon konfirmimet sipas kërkesave të klientëve;
 • Kupton dhe aplikon politikën e spitalit për rezervimet e garantuara dhe ato rezervime në të cilat klienti nuk paraqitet në spital;
 • Kujdeset të marrë informacionet e duhura rreth zonave që shfaqin interes në mënyrë që të kontaktohen klientë në varësi të sezoneve të veçanta.

Kualifikimet

 • Të jetë njohës i mirë i gjuhës Italiane / angleze
 • Të ketë aftësi të shkëlqyera komunikimi;
 • Kandidati duhet të jetë i vëmendshëm ndaj detajeve;
 • Të ketë përvojë në trajtimin e çështjeve të shërbimit ndaj klientit dhe të jetë bashkëpunues;
 • Të jetë fleksibël për t'iu përshtatur situatave të ndryshme në punë;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Për të aplikuar për këtë mundësi, ju lutemi dërgoni CV-në tuaj me subjektin: "Specialist Sherbim Klienti Italisht në: [email protected]

Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit nr. 9887 vendosur nga Parlamenti i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale" 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


https://trita.al


Trita Hospital

Trita Hospital Albania


INFORMACIONE KONTAKTI