Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 90720

Pjatalarese Dhermi

Dhërmi, Shqipëri 01-07-2024 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Fotografi


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Punëtor Pastrimi

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

01-07-2024

---

---


Përshkrimi

IONIAN HOTEL DHERMI kerkon te punesoje : Pjatalarese


Detyrat

  • Te realizoje me perpikmeri detyrat qe i ngarkohen;
  • Të ketë aftësi të mira komunikuese dhe të jetë korrekte;
  • Te jete e motivuar ne realizimin e kerkesave te punes;
  • Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes.

Kualifikimet

  • Te karakterizohet nga korrektesia;
  • Te jete e komunikueshme me klientet dhe koleget.

Shënime


Nese jeni te interesuar ne kete pozicioni telefononi ne : 0698769088 / 696631753 .


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
IONIAN HOTEL DHERMI

IONIAN HOTEL DHERMI Enjoying a beachfront position, Hotel Ionian offers an on-site restaurant serving local and International specialties, near Dhermi.