Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 90676

Operator I Shërbimit Ndaj Klientit

Tirane, Shqipëri 27-06-2024 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Operator

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

27-06-2024

---

---


Përshkrimi

Njoftim: Mundësi punësimi si Operator i shërbimit ndaj klientit

Pozicioni: Operator i shërbimit ndaj klientit

Orari: Kohë e Plote / Kohë e pjesëshme

Arsimi: Preferohet arsim i lartë


Detyrat

Detyrat Kryesore:

 • T’i përgjigjet telefonatave dhe e-maileve që vijnë në drejtim të shërbimit të klientit.
 • Merr porositë e ndryshme nga rrjeti i agjentëve.
 • Kontakton me klientët për problemet e ndryshme që ata reklamojnë, orienton zgjidhjen e tyre në departamentet përkatese.
 • Kryen njoftimet e ndryshme te klientët për ndryshimet e proçedurave të punës etj.
 • Mban kontaktet me klientet.
 • Monitoron procesin e pagesave dhe bashkëpunon ngushtë me gjithë departamentet përgjegjëse deri në konfirmimin e pagesës elektronike.
 • Monitoron procesin e shërbimit të transfertave duke udhëzuar klientët dhe agjentët që e ofrojne shërbimin.

Kualifikimet

Kërkesat për Pozicionin

 • Njohuri dhe eksperiencë mbi sistemin e pagesave elektronike, apo në kompani me profil të ngjashëm.
 • Njohuri të mira mbi paketën Office 2010.
 • Të ketë përkushtimin e duhur në punë dhe përgjegjshmërinë si dhe të jetë i gatshëm të punojë në grup.
 • Të ketë njohuri të gjuhës angleze.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Dokumentacioni: CV-të e aplikimve të dërgohen me email në adresën: [email protected]

*Do të lajmërohen për intervistë vetëm kandidatët qe do të perzgjidhen mbi bazën e CV-ve të mbërritura


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
EasyPay shpk

EasyPay shpk