Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 90016

Supervizor Shitje

Fier , Vlore, Berat , Shqipëri 12-06-2024 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher Shitjesh

Kohë e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

12-06-2024

---

1


Përshkrimi

EUROLAB INTERNACIONAL GRUP shpk, një ndër shoqëritë lider në fushën e importit dhe distribucionit në Shqipëri, për shkak të zgjerimit të aktivitetit, shpall vakant pozicionin: "Supervizor i shitjes, Kanali OFF-TRADE"

Supervizor i shitjes, ndan targete, objektiva të shitjes te agjentët e shitjes në sinkron me strategjitë e kompanisë.


Detyrat

Detyrat dhe përgjegjësitë:

 • Menaxhimi i nje zone të caktuar dhe i nje numri agjentesh Pre-Seller që do të ketë në varësi;
 • Shtrirja në të gjithë klientët e mundshëm, duke mbuluar portofolin/produktet sipas kanalit/segmentit, gjen mundësi shumë të mira per vendndodhjen e portofolit të produkteve EIG në pikë shitje dhe bllokimi i hapësirave të konkurrentit;
 • Merr përgjegjësi për situatën aktuale të tregut/territorit dhe të biznesit;
 • Ndan planet/targetet javore ose mujore tek stafi që ka në varësi në bazë të potencialit të klientëve për secilën zonë;
 • Menaxhon kohën dhe rutin ditor, si ne terma ditore ashtu edhe menaxhimin e punonjësve te tij/saj gjatë mbledhjeve/takimeve dhe bashkëveprimeve të ndryshme;
 • Ndan rutin e agjentëve sipas zonës;
 • Ndjek proçesin ditor te punës së agjentit. Orienton dhe motivon stafin ne varesi drejt objektivave te percaktuar;
 • Planifikon dhe koordinon shitjet sipas strategjisë së kompanisë;
 • Propozon dhe ndjek programe/projekte/kontrata deri në përfundimin e proçesit, të aplikuara tek klientët;
 • Zhvillon dhe ruan marrëdheniet me klientët, rrit ne menyre te vazhdueshme numrin e klientëve;
 • Orienton, këshillon, monitoron, motivon dhe vlerëson performancën e agjenteve që jane në varësinë e tij;
 • Përgatit raporte periodike , sipas kërkesave nga eprori i drejtpërdrejtë;
 • Informon në mënyrë të vazhdueshme mbi zhvillimet dhe ecuritë e tregut vendas;

Kualifikimet

Kualifikimet dhe Kërkesat:

 • Të ketë përfunduar arsimin e lartë, preferohet drejtimi ekonomik;
 • Të ketë përvojë në shitje mbi 5 vjet, eksperiencë në pozicione të ngjashme mbi 3 vjet, avantazh ekperienca në FMCG;
 • Të jetë përdorues shumë i mirë i Paketes Microsoft Office;
 • Të ketë njohuri te spikatura të proçesit dhe dinamikave të shitjes;
 • Të ketë aftesi shumë të mira komunikimi dhe motivimi;
 • Të ketë njohuri të mira të gjuhës Angleze.
 • Të ketë leje drejtimi, Kategoria B.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Personat e interesuar, mund të dërgojnë Cv-në në adresën: [email protected]

Në subjekt të e-mailit të vendoset pozicioni i punës për të cilin aplikohet.

Vetëm kandidatët që plotësojnë kriteret do të kontaktohen nga kompania.

Note

*Të dhënat tuaja do të ruhen dhe përpunohen vetëm për qëllime rekrutimi, në mbështetje të legjislacionit në fuqi për mbrojten e të dhënave personale Ligjit (Nr. 9887 datë 10.03.2008) Për mbrojtjen e të dhënave Personale.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.eurolabinternacional.com


Eurolab Internacional Grup

EUROLAB është themeluar si nje kompani tregtare private e organizuar si Shoqëri me Përgjegjësi të Kufizuar (shpk). Aktivitetin e saj tregtar e ka filluar në vitin 1995,  si një ndër kompanitë e para të importit dhe distribucionit në Shqipëri. Si rezultat i përpjekjeve që filluan me modesti 25 vjet më parë, por që u fuqizuan ndër vite, sot EUROLAB përfaqëson një standard të avancuar biznesi dhe është një ndër shoqëritë lider në fushën e importit dhe distribucionit në Shqipëri, me zgjerim të shpejtë në rajon.

Portofoli i EUROLAB sot, numëron mbi 1,000 marka premium ndërkombëtare. 

Thelbi i biznesit është Importi, Distribucioni, Shitja me fokus në kanalet e Tregtisë On/Off si dhe ato moderne: KA and E-commerce.

 


INFORMACIONE KONTAKTI