Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 90013

Shofer

Tirane, Shqipëri 12-06-2024 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Shofer

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

12-06-2024

---

---


Përshkrimi

Enterprise Rent a Car kerkon te punesoje : Shofer

  • Kërkohet përkushtim, seriozitet
  • Leje Drejtimi, min kategori B
  • Aftësi të mira komunikuese
  • Ekserienca te ngjajshme perbejne avantazh

Ju lutem dergoni cv tuaj ne: [email protected]


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.enterprise.al


Enterprise Rent a Car

"Enterprise Rent a Car" nje marke nderkombetare Amerikane e cila operon ne fushen e qiradhenies se automjeteve ne mbare boten, qe prej vitit 2012 prezent me sherbimet e saje edhe ne Shqiperi! #https://www.enterprise.com/en/home.html
Sherbimet qe ofrojme jane gjithmone te pershtatura ndaj kerkeses se klientit dhe gjithmone me qellim te plotesimit te plote te asaj qe na kerkohet. Sherbimet me kryesore jane: 
-Qiradhenia e automjetit me qira afat shkurter si dhe afat gjate.
-Sherbim me shofer me eksperience per nje periudhe ditore dhe me gjate.
-Ofrim te nje automjeti te gjenerates se fundit si dhe te kontrolluar dhe te pajisur me siguracionet perkatese, tpl dhe kasko.
Sot operojme me nje flote prej me shume se 1100 automjete te te gjitha markave dhe kategorive me sherbim 24 H door to door, me prezence ne :
-Tirane
-Tirana aeroport
-Durres port
-Korce
-Saranda port


INFORMACIONE KONTAKTI