Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 90011

Menaxher i Marketingut Dixhital

Tirane, Shqipëri 30-05-2024 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher Marketingu

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

30-05-2024

---

---


Përshkrimi

Abissnet është në kërkim të një Menaxheri të Marketingut Dixhital të kualifikuar dhe të motivuar për t’iu bashkuar ekipit tonë të marketingut. Menaxheri i Marketingut Dixhital është përgjegjës për hartimin e strategjisë së përgjithshme të marketingut, duke planifikuar dhe organizuar fushata për të arritur objektivat e biznesit. Punon çdo ditë për popullimin me material të të gjitha kanaleve tona të komunikimit me tekst, video dhe imazhe, i mbështetur nga graphic designer, si dhe fushtatat online me pagesë.


Detyrat

 • Eshtë njohës shumë i mirë i Google Ads, e-mail marketing, optimizimit të buxheteve online dhe analizon rregullisht performancën në Website, IG, Fb, LinkedIn, YouTube dhe Google;
 • Punon çdo ditë për popullimin me material në të gjitha kanalet tona të komunikimit me tekst, video dhe imazhe, i mbështetur nga graphic designer;
 • Përcakton, planifikon dhe analizon investimet në kanale të ndryshme të marketingut;
 • Zhvillon planet e PR dhe bashkëpunimet me influencers apo marrdhëniet B2B me qëllim rritjen e vizibilitetit dhe forcimin e brandit;
 • Eshtë përgjegjës për funksionimin e website të Abissnet, duke përfshirë optimizmin dhe performancën e lartë të webit, përditësimin e informacionit në web dhe mbajtjen e komunikimeve me partnerët e përfshirë në marrdhënie kontraktuale për këto shërbime;
 • Menaxhon shpërndarjen e përmbajtjes dhe mesazhet e brandit edhe në kanale OOH, kur është e nevojshme dhe ndjek ecurinë me të gjithë partnerët që bashkëpunojmë;
 • Ndjek dhe përditëson për çdo aktivitet të lidhur me departamentin dhe brandin.
 • Përgjigjet në kohë reale për të gjitha komentet e Abissnet online, në konsultim me njësitë përkatese të Shërbimit të Klientit;
 • Ndjek kerkesat e Menaxherit te Sherbimeve dhe Menaxherit Retail për furnizim me produkte promocionale dhe nevojë për copyright.
 • Sillet në mënyrë proaktive për forcimin e brandit dhe jep ide të reja për të rifreskuar prezencën e Abissnet në treg.
 • Përmirëson vazhdimisht metodat e punës brenda rolit dhe përgjegjësive;
 • Përpilon raporte javore për punën e kryer;
 • Raporton tek CMO dhe Drejtuesi Ekzekutiv.

Kualifikimet

 • Diplomë universitare në Marketing, Menaxhim Biznesi, Komunikim ose të ngjashme;
 • Përvojë pune të demonstrueshme si Menaxher Marketingu Dixhital, minimalisht 3 vite;
 • Aftësi për të punuar në mënyrë të pavarur dhe në ekip;
 • Aftësi të shkëlqyera komunikimi dhe negocimi;
 • Njohuri të mirë të tendencave të fundit në industri dhe aftësi për të identifikuar mundësi të reja dhe inovative në fushën e marketingut dhe reklamave;
 • Aftësi analitike të shkëlqyera dhe njohuri të përdorimit të mjeteve të specializuara për monitorimin e fushatave online;
 • Aftësi organizative dhe aftësi për të punuar në një ambient dinamik dhe të ndjeshëm ndaj afateve;
 • Të zotërojë shumë mirë paketën Microsoft Excel;
 • Të zotërojë shumë mirë gjuhën angleze.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Të interesuarit janë të ftuar të dërgojnë cv e tyre në adresën e emailit me subject ‘’Aplikim Pune per Menaxher Marketingu Dixhital’ në [email protected] , jo më vonë se data 30 maj 2024.

Shënime:
Më shumë informacion për Abissnet gjeni në:  https://abissnet.al/

Kanditatët e përzgjedhur do kontaktohen me telefon për intervistë. Të dhënat që do të paraqitni nëpërmjet aplikimit tuaj do të ruhen dhe përpunohen vetëm për qellime rekrutimi, në mbështetje të legjislacionit në fuqi për mbrojtjen e të dhënave personale. Më konkretisht sipas përcaktimeve të Kushtetutës së Republikës së Shqipërisë, Ligjit në fuqi (Nr. 9887 datë 10.03.2008) "Për Mbrojtjen e të Dhënave Personale" dhe akteve nënligjore për zbatim.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.abissnet.al


Abissnet Sh.A.

ABISSNET është kompania e dytë më e madhe në vend që kryen veprimtarinë e saj në fushën e telekomunikacionit. Abissnet ofron disa shërbime, internet, telefoni, hosting, domain, etj. Abissnet mbulon 90% të territorit të Shqipërisë. Pranë jush duke garantuar cilësi maksimale të shërbimit. Në një kohë ku telekomunikacioni është bërë domosdoshmëri e pashmangshme e përditshmërisë, është prioriteti i tyre t’u përgjigjen nevojave tuaja në kohe reale dhe me fjalen e fundit të teknologjisë.

Misioni
Mundësimi i individëve dhe bizneseve, të përmbushin nevojat e tyre në komunikim, me përkushtimin maksimal ndaj tyre, nëpërmjet shfrytëzimit të shërbimeve dhe infrastrukturës cilësore të rrjetit që ne ndërtojmë dhe mbajmë në funksionim, duke bërë biznesin e frytshëm për punonjësit tanë dhe aksionerët e shoqërisë.


INFORMACIONE KONTAKTI