Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 90009

Agjent/e shitjesh per Rajonin Jugor

Gjirokastër, Sarandë, Shqipëri 12-06-2024 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Agjent Shitje

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

12-06-2024

---

---


Përshkrimi

Gjirofarma sha kerkon te punesoje: Agjent/e shitjesh per Rajonin Jugor


Detyrat

 • Kryen procesin e shitjes se produkteve
 • Prezanton në mënyre profesionale produktet tek klientët e zonës që mbulon.
 • Të realizojë objektivin mujor individual të shitjeve duke arritur në mënyrë të vazhdueshme objektivat ditorë/ javor
 • Organizimi dhe propozimi i porosive të produkteve nën përgjegjësin e tij
 • Mirëmban rrjetin e klientëve ekzistues dhe identifikon klientë të rinj potencial.
 • Ndjekjen e datave te skadencave
 • Te raportoj problematikat qe mund te kete.
 • 40 orë në javë kohë pune, të shtunën dhe të dielën pushim.
 • Paga tepër konkuruese (page bazë + bonus)

 


Kualifikimet

 • Aftësi të shkëlqyera komunikimi, në të folur, të shkruar dhe ndërpersonale. 
 • Aftësi të shkëlqyera organizative, të menaxhimit të kohës dhe aftësi për të punuar brenda -afateve të caktuara kohore.
 • Eksperienca perben avantazh.
 • Te kene perkushtim maksimal gjate orarit te punes.
 • Te karakterizohen nga ndershmeria,integriteti dhe korrektesia.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

CV te dergohen me email te [email protected] dhe [email protected]  ose te kontakohet tek nr tel : 0696000193


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
GJIROFARMA SA

GJIROFARMA SA