Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 90008

Agjente Shitje

Tirane, Shqipëri 12-06-2024 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Agjent Shitje

Kohë e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Po

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

12-06-2024

01-06-2024

---


Përshkrimi

Building shpk, prej disa vitesh lider ne fushen e ndertimit , kerkon te punesoj 2 vajza, ne departamentin e shitjes dhe marketingut.

Puna konsiston ne shitjen e pasurive te paluajtshme qe firma zoteron.


Detyrat

 • Te bej telefonata dhe te paraqese sherbimet ne menyre efektive tek klientet potencial.
 • Te kryej thirrje te vazhdueshme te telefonatave per te siguruar klient potencial
 • Te menaxhoj nje baze te te dhenave te klienteve aktual dhe potencial ne menyre te rregullt.
 • Te prezantoj pasurite ne vendodhjet perkatese , sipas kerkesave te klientit
 • Detyra te tjera te percaktuara nga eprori perkates.

Kualifikimet

 • Aftesi te shkelqyera komunikimi dhe aftesi shume te mira bindese.
 • Aftesi shume te mira te organizimit dhe menaxhimit te kohes.
 • Studime te larta ne fushen e biznesit, marketingut ose fusha te ngjashme jane perparesi.
 • Njohuri te mira te gjuhes angleze.

Shënime


 • Page e kenaqshme + % nga shitjet.
 • Mundesi per rritje profesionale.
 • Mosha e preferuar 20-30 vjec.

 

Per te aplikuar dergoni CV tuaj  ne nr e telefonit.

+355 69 206 9497


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


building.al


Building shpk

Ndertime civile, ndertime per banim dhe ndertime tregtare, import - eksport, furnizim, distribucion, shitje me shumice dhe pakice te produkteve dhe lendeve per ndertim. Tregti te produkteve te ndryshme. Import - eksport te produkteve te ndryshme. Ndertime te ndryshme.