Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 90005

E-Commerce Specialist

Tirane, Shqipëri 12-06-2024 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Tjetër

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

12-06-2024

---

---


Përshkrimi

MEGATEK, hipermarketi më i madh i tipit “Do it Yourself” në Shqipëri, i cili ofron shitje me shumicë dhe pakicë, po kërkon të punësojë :

E-Commerce specialist

Qëllimi:

Të krijoj dhe zbatoj strategji që bëjnë të mundur transaksionet në internet. Organizon, zhvillon dhe ekzekuton planet e marketingut në Web-page.

 

Detyrat

Detyrat dhe përgjegjësitë:

 • Përgjegjës për menaxhimin e website nga pikëpamja e contentit (banner, blog post, shop by room etc) dhe funksionaliteteve të cilat menaxhohen nga CMS (backend)
 • Asiston në impelementimin e fushatave marketing nëpërmjet platformës e-commerce
 • Krijon landing page për fushata, produkte apo shërbime të ndryshme.
 • Analizon dhe mbikqyr ecurinë e website, landing page dhe faqeve të tjera nëpërmjet platformave analitike si Google Analytics, Hotjar etj.
 • Menaxhon të gjithë pixelat dhe tags nëpërmjet Google Tag Manager.
 • Punon ngusht me ekipe të ndryshme (desinger, Digital Marketing Specialsit, online sales) për të ofruar përmbajtje të përditësuar në platformat e e-Commerce.
 • Ofron mbështetje në fusha të tjera të Marketingut Digital si PPC, Marketingut me Email, SEO, Kërkimit të Fjalëve Kyçe, Google Analytics, UX Website dhe Mediave Sociale me pagesë.
 • Dizajnoni imazhe që komunikojnë temën ose idenë që mbështet identitetin dhe strategjinë e përgjithshme të korporatës.
 • Mban të përditësuara aftësitë teknike në platformen e Magento dhe industrinë e e-commerce për të aplikuar njohuri të reja në punën e përditshme.
 • Përfshihet në ofrimin e ideve kreative për prezantimin e produkteve dhe shërbimeve të kompanisë.

Kualifikimet

 • Te kete perfunduar studimet ne fushen e marketingut.
 • Kurse kualifikuese ne marketing.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Procedura e Aplikimit:

Për të aplikuar në këtë pozicion, ju lutem dorëzoni CV:
Me- email: [email protected]
Ose kontakt 06960 82 318


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Megatek Albania

Megatek S.A is the biggest Do-IT-Yourself wholesale and retail store in Albania. Megatek S.A is part of Teqja Group International, a group of privately owned and anonymous Companies with long experience in the Albanian and regional market offering a vast range of products and services, ranging from mail & logistics to production of industrial materials. The group consists of the following companies: * “Teqja international” s.a. * “Teqja” l.t.d * “Global construction” s.a * TNT Albania * Spartan security & Spartan security systems * Radmail * Albanian company of general services * Reno Albania l.t.d and the new projects as Fashion Avenue & Mercato Italia. Megatek project cost more than 40 millions of Euro and is built on a private ground of 150.000m2. Only Megatek occupies more than 62.000m2: 14.000m2 retail area, 10.000 wholesale area, 2.100 restaurant and banks, 2.600 offices and the rest parking facilities. Over 380 Megatek employees and 150 others outsourced, work 7 days a week to serve and sell more than 30.000 different products from 48 different countries., work 7 days a week to serve and sell more than 30.000 different products from 48 different countries


INFORMACIONE KONTAKTI