Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 90003

Kamarier Bari

Tirane, Shqipëri 12-06-2024 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Kamarier

Kohë e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Po

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

12-06-2024

20-05-2024

---


Përshkrimi

BEST WESTERN PREMIER Ark Hotel eshte pjese e Best Western International, Inc i cili eshte nje nga zinxhiret me te medha nderkombetare te hotelerise. Best Western International ka me shume se 4200 hotele ne mbare boten.

Ju ftojme dhe ju te beheni pjese e ketij grupi per te fituar nje eksperience te paharrueshme.


Kualifikimet

Kandidati duhet te plotesoje karakteristikat e meposhtme:

  • Minimalisht 3 vjet pervoje pune si kamarier.
  • Aftesi te shkelqyera komunikimi.
  • I vemendshem ndaj detajeve.
  • NJohuri te mira te gjuhes angleze.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.
  • Paga e kenaqshme dhe ne baze te experiences.
  • Kushte shume te mira pune.
  • Transporti i perfshire.
  • Nje vakt ushqimor I perfshire.

Aplikimi: Për të aplikuar për këtë mundësi punësimi,ju lutemi dërgoni CV-në tuaj dhe dokumentet perkatese duke përmendur pozicionin për të cilin aplikoni në adresën e e-mail-it: [email protected] ose telefononi ne numrin e tel : 0688030234

Kandidatët e përzgjedhur, të cilët plotesojnë kushtet e mësiperme, do të njoftohen për intervista të mëtejshme.

Adresa BEST WESTERN PREMIER Ark Hotel

Perballe Tirana Airport, Rinas

Tel: +355 44 500 515

Fax: +355 44 500 545

Web: www.arkhotel.al


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.arkhotel.al


Best Western Premier Ark Hotel, Rinas, Tirana, Albania

BEST WESTERN PREMIER Ark Hotel is the idyllic choice for those who travel for business or leisure purposes since its unique style, personalized services and strategic location in Tirana, always leave a long lasting positive impression to all our guests. Our brand new luxury and modern hotel in Tirana is among the top and largest in Albania and it is in position to deliver services at highest standards. The hotel is developed by “Shijaku L.T.D” and has recently become the first "PREMIER" Hotel in Albania by the World's Largest Hotel Chain, Best Western International. In BEST WESTERN PREMIER Ark Hotel in Tirana, we continually strive to ensure that we not only meet our guests’ expectations, but we exceed them.

BEST WESTERN PREMIER Ark Hotel in Tirana is strategically located in key point distance from the capital’s main touristic attractions and public institutions. The hotel is next to Tirana’s International Airport ‘Mother Theresa’, has easy access to the city centre and is only 20 minutes away from the area’s best long sand beaches. The beautiful city of Tirana is the vibrant core of the country of Albania and among the best destinations for both vacation and business purposes. Explore the beauties and experience the unique lifestyle of Tirana. Our brand new luxury BEST WESTERN PREMIER Ark Hotel is the idyllic choice for those visiting the city of Tirana in Albania and is in a key point distance from Albania’s best touristic attractions and public institutions.


INFORMACIONE KONTAKTI