Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 90001

Specialiste Finance

Tirane, Shqipëri 12-06-2024 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Ekonomist

Kohë e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

12-06-2024

---

---


Përshkrimi

Albanian Development Company ADC sh.p.k, kerkon kandidate me experience per pozicionin Specialiste Finance.

Detyrat:

 • Regjistron faturat e shitjes dhe ben fiskalizimin sipas legjislacionit tatimor.
 • Regjistron faturat e blerjes nga furnitore.
 • Regjistron pagesat per furnitoret dhe arketimet nga klientet.
 • Menaxhon dhe kontrollon arkat dhe ben regjistrimet perkatese.
 • Kontrollon levizjet e mallit nga magazinat dhe ben rakordimet perkatese me magazinierin.
 • Perpilon dhe prezanton raportet financiare periodike ( mujore, 6-mujore etj.)
 • Eshte pergjegjes per kontabilizimin e te gjitha veprimeve mujore.

Kualifikimet:

 • Te kete mbaruar studimet e larta prane Fakultetit Ekonomik.
 • Te kete mbi 3 vjet eksperience pune ne department Finance dhe Kontabiliteti.
 • Te kete njohuri shume te mir ate programit Financa 5.
 • Te kete njohuri te mira ne kontabilitet (kontabilizimi i blerjeve, shitjeve, taksa, tatime, listepagesa etj.).
 • Te kete njohuri shume te mira mbi legjislacionin tatimor.
 • ​Te kete logjike shume te mire analitike.
 • Te kete aftesi shume te mira  komunikuese dhe te punuarit ne grup.

 

Kandidatet e interesuar jane te lutur te dergojne CV-ne e tyre ne adresen [email protected].

Vetem ata qe plotesojne kriteret e mesiperme do te perzgjidhen per fazen e intervistes.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Albanian Distribution Company ADC

Fokusi ynë është ndërtimi dhe mirëmbajtja e infrastrukturës dhe rrjeve të komunikimit në Shqipëri. Me mbi 300 punonjës të përkushtuar, ADC synon arritjen e eficensave operacionale për të ofruar shërbim cilësor tek klientët e saj.

 


INFORMACIONE KONTAKTI