Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 89998

Ndihmes Ekonomist/e

Tirane, Shqipëri 12-06-2024 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Asistent Finance

Kohë e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

12-06-2024

01-06-2024

---


Përshkrimi

Building shpk , kompania lider, e cila operon ne fushen e ndertimit prej disa vitesh ne Republiken e Shqiperise, kerkon te punesoj:

Ndihmes-ekonomiste


Detyrat

 • Regjistrim i faturave te shitjeve dhe te blerjeve.
 • Regjistrim i veprimeve te arkes dhe rakordimi i arkes.
 • Kontrolll i shpenzimeve dhe te ardhurave mujore te realizuara.
 • Pergatitja e raporteve financiare ne menyre periodike.
 • Te kryej kontrolle te rregullta te faturimeve dhe pagesave te klienteve dhe te evidentoj klientet me probleme.
 • Te realizoj detyra te tjera te dhena nga eprori perkates.

Kualifikimet

 • Te kete mbaruar fakultetin ekonomik.
 • Me ose pa eksperience.
 • Te kete aftesi menaxhimi.
 • Te kete njohuri shume te mira te paketes baze MS Office.
 • Te njoh te pakten njerin nga programet kryesor te kontabilitetit.
 • Te kete iniciative, te jete komunikues/e, te punoje mire ne grup dhe nen stres.
 • Te jete i/e organizuar dhe sistematik/e.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Per te aplikuar dergoni CV tuaj ne emailin e meposhtem ose ne nr e telefonit.

[email protected]

+355699439350


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


building.al


Building shpk

Ndertime civile, ndertime per banim dhe ndertime tregtare, import - eksport, furnizim, distribucion, shitje me shumice dhe pakice te produkteve dhe lendeve per ndertim. Tregti te produkteve te ndryshme. Import - eksport te produkteve te ndryshme. Ndertime te ndryshme.