Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 89997

Mafi Driver Durres

Durres, Shqipëri 12-06-2024 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Shofer

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

12-06-2024

---

---


Përshkrimi

Titulli: Mafi driver

Vendi: Durres , Shqiperi

Rreth shoqerise  Afto shpk

Afto shpk eshte nje shoqeri qe operon ne Terminalin e Trageteve qe prej Shtatorit te vitit 2013. Ajo  ka ne qender te aktivitetit te saj menaxhimin, operimin, mirëmbajtjen e Terminalit te Trageteve Durrës duke perfshire imbarkimin dhe disimbarkimin e anijeve të kombinuara për pasagjerë.

Cfare ne ofrojme eshte :

 • Mjedis shumë pozitiv, miqësor dhe bashkëpunues;
 • Kontratat e punës me kushte 100% sipas Kodit të Punës në Republikën e Shqipërisë;
 • 28 ditë kalendarike pushim vjetor në vit;
 • Paga te kenaqshme dhe konkuruese;
 • Mundësi për rritje dhe zhvillim profesional;

Detyrat

Detyrat

 • Ngarkimi dhe shkarkimi i trajlerave /mallrave gjate procesit te imbarkimit dhe disimbarkimit;
 • Te bashkepunoje me Pergjegjesin e Turnit dhe punonjesit e tjere per te siguruar mbarevajtje te operacioneve;
 • Te drejtoje Mafin me kujdes ne zona te ngarkuara ne levizje;
 • Levizja e Trajlerave nga pika te ndryshe te sheshit ne zonat e ngarkimit;
 • Te kontrolloje rregullisht Mafin per ndonje parregullsi apo demtim;
 • Te ndjeke dhe zbatoje procedura mbi sigurine dhe shendetin ne pune gjate operimit te Mafit;

Kualifikimet

 • Mashkull , mosha mbi 25 vjec;
 • Leje Drejtimi kategoria C ose CE;
 • Te jete fleksibel me orarin e punes (pune me turne );
 • Me eksperience;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Si te aplikoni:

Kandidatët e interesuar që plotësojnë kriteret e mësipërme duhet të dergojne CV-në e tyre në [email protected] ose te kontaktojne : 355692079222

Afati i fundit për aplikim është 16.06.2024.

Vetëm kandidatët e përzgjedhur do të kontaktohen për intervistë.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Albanian Ferry Terminal Operator shpk (AFTO)

Albanian Ferry Terminal Operator shpk (AFTO)