Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 89991

Sanitare

Tirane, Shqipëri 12-06-2024 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Punëtor Pastrimi

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

12-06-2024

---

---


Përshkrimi

Kerkohet te punesohet; Sanitare per zyra

  • Me kohe te plote.
  • Pagese e kenaqshme.
  • Koha e punes: E hene- e premte 8:30-17:00.

 


Detyrat

  • Pastron dhe mirëmban ambjentin dhe hapësirat e kompanisë.
  • Kryen kontrolle të produkteve të pastrimit dhe vlerëson nevojën për shtimin e tyre duke ia përcjellë kërkesën asistentit administrativ.

Shënime


Te interesuarat te kontaktojne ne numrin 0692827432.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.krediajuaj.eu


CREDITAL Shpk

CREDITAL eshte institucion micro financiar qe operon ne territorin e Shqiperise I licensuar nga Banka e Shqiperise ne vitin 2019. Kompania administrohet nga z. Gjovalin Lala, me pervoje profesionale ne fushen e kreditimit dhe te administrimit. CREDITAL lindi si rezultat I kerkeses se tregut vendas per finacime te shpejta ndaj individit dhe shoqerive te vogla tregtare/agrare.


INFORMACIONE KONTAKTI