Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 89989

Asistente Dentare

Tirane, Shqipëri 12-06-2024 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Asistent Mjekësor

Kohë e pjesshme

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

12-06-2024

---

---


Përshkrimi

Klinika OrthoLUX kërkon të punësojë; Asistente Dentare


Detyrat

  • Përgatitja e sallës për zhvillimin optimal të aktivitetit: dezinfektim i sipërfaqeve, përgatitje të materialeve dhe të instrumentave të nevojshme sipas indikacioneve të mjekut etj.
  • Asistimi i mjekut gjatë procedurave të ndryshme dentare.
  • Dezinfektimi dhe sterilizimi i instrumenteve, plotësimi i dokumenteve.
  • Komunikimet per pacientët.

Kualifikimet

  • Nëse je një asistente me ose pa eksperiencë, dhe dëshiron të jesh pjesë e një ekip të ri dhe dinamik, në një klinikë moderne të pajisur me teknologjitë më të fundit, ne ju presim me ne!

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Të gjithë të interesuarit mund të dërgojnë CV-të e tyre në adresën e email-it; [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.klinikaOrthoLUX.com


OrthoLUX

Digital Orthodontic Clinic


INFORMACIONE KONTAKTI