Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 89988

Arketare

Tirane, Shqipëri 12-06-2024 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Arkëtar

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

12-06-2024

---

---


Përshkrimi

Pozicion vakant pune: Arketare

Pershkrimi:

Profili i Trimed Healthcare: Eshte lider ne tregun faramaceutik ne Shqiperi. Ne jemi perkushtuar ne ofrimin e cilesise me te mire dhe zgjidhjes se rasteve me te veshtira per pacientet tane. Menaxhimi i Trimed perfshin njekohesisht ekspertizen lokale dhe nderkombetare ne marketingun,shperndarjen dhe gjurmimin e barnave.

Trimed është i dedikuar në “vendosjen e standarteve ” për produktet farmaceutike dhe në të njëjtën kohë në sigurinë e pacientëve në tregun shqiptar.

Themeluar në vitin 1993, Trimed përfaqëson një rrugë të sigurtë dhe të matshme që siguron produkt farmaceutik të sigurtë në tregun shqiptar me një akses direkt tek farmacitë.

Cfare ofrojme?

 • Kushte shume te mira pune.
 • Nje mjedis pune dinamik.
 • Page e kenaqshme.
 • Zhvillim profesional.
 • Trajnime te vazhdueshme.

Detyrat

 • te kryej veprimet e arketimeve.
 • te kryej veprimet e pagesave ne arke.
 • te mbaj dokumentacionin e arkes sipas politikave te brendshme te mbajtjes se dokumentacionit.

Kualifikimet

 • njohuri te mira te excel.
 • shkollim ose eksperience pune e pershtatshme.
 • te kete komunikim shume te mire.
 • i/e afte per te punuar ne grup.
 • i/e organizuar .

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Ne jemi ne kerkim te kolegeve te cilet kane dhe perfaqesojne vlerat themelore te kompanise sone: Integritet, Njohuri, Vemendje ndaj detajeve, Fleksibilitet!

Për t'u bere pjese e stafit tone, ju lutemi dërgoni CV-në tuaj në [email protected].

Vetëm kandidatët të cilët përmbushin kërkesat do të kontaktohen


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.trimed.com.al/


Trimed Shpk

Trimed është në tregun shqiptar që prej vitit 1993. Në vitin 2008 kompania nisi bashkëpunimin me M&D, një kompani e specializuar në logjistikë dhe shpërndarje. Ne jemi të përkushtuar që t’i ofrojmë partnerëve tanë një zgjedhje One-Stop-Solution në tregun shqiptar përmes profesionalizmit dhe eksperiencës e sidomos duke përmbushur shërbimet e mëposhtme:


Trimed përfaqëson një mënyrë të sigurtë për të sjellë në tregun shqiptar barna të sigurta, cilësore dhe efikase me akses te drejtpërdrejtë tek pacienti. Menaxhimi i Trimed përfshin njëkohësisht ekspertizën lokale dhe ndërkombëtare në marketingun, shpërndarjen dhe gjurmimin e barnave. Trimed është i dedikuar në “vendosjen e standarteve ” për produktet farmaceutike dhe në të njëjtën kohë në sigurinë e pacientëve në tregun shqiptar.


INFORMACIONE KONTAKTI