Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 89987

Këshilluese Klienti

Tirane, Shqipëri 12-06-2024 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Specialist i Marrëdhënieve me Klientin

Kohë e pjesshme

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

12-06-2024

---

---


Përshkrimi

Pozicioni i punës: Këshilluese Klienti

Edesia sh.p.k operon prej 9 vitesh si dyqan fizik në Tiranë, duke ofruar produkte të çertifikuara bio organike.  Edesia i është dedikuar një shërbimi unik ndaj klientit duke edukuar stil jetese të shëndetshëm dhe në harmoni me natyrën.

Kërkon të punësoje  Këshilluese Klienti  Part Time (Vetëm turni i mbasdites 4 orë).


Kualifikimet

  • Të ketë experiencë të mëparëshme në shitje.
  • Njohje dhe zotërim i gjuhës Angleze është e detyrueshme. Gjuhët e tjera përbëjnë avantazh.
  • E preferueshme të pëlqej komunikimin dhe menaxhimin e rrjeteve sociale.
  • Të jetë inovative, kërkuese dhe aftë për të përmbushur objektivat dhe nevojat e dyqanit.
  • Preferohet të jetë e apasionuar pas stilit të jetesës së shëndetshme.
  • Të jetë fleksibile, entuziaste dhe të ketë deshirë të punojë në grup dhe invidualisht.

 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Dergo CV:

Email: [email protected]

Cel: +355 68 40 22272

 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
EDESIA

EDESIA