Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 89974

Merchandiser Durres

Tirane, Durres, Shqipëri 11-06-2024 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Sistemues

Kohë e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

11-06-2024

---

---


Përshkrimi

Natyral ATC kerkon te punesoje Merchandiser (Sistemues/e rafti)


Detyrat

  • Sistemon produktet e kompanise.
  • Promovon produktet e kompanise dhe kryen vendosjen e rregullt ne rafte.
  • Mban kontakte me menaxherin e shitjeve,klientet dhe eproret.
  • Regjistron te dhenat per produktet si dhe kerkesat e klienteve.
  • Menaxhon mardheniet me pikat e shitjes .
  • Raporton vizitat te menaxheri i shitjeve.

Kualifikimet

  • Te jene shume te komunikueshem, te shkathet dhe te afte te punojne ne grup.
  • Te kene etike dhe te jene bashkepunues ne sjellje me klientet dhe koleget.
  • Te kene njohuri baze informatike.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Ofrohet :

  • Paga e kenaqshme dhe mundesi rritje ne karriere brenda kompanise,

Ju lutem dergoni C.V ne adresen [email protected]

Cel. : +355682166155 / +355692085522


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Natyral ATC shpk

Natyral & ATC shpk