Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 89973

Marres Porosish Durres

Durres, Shqipëri 11-06-2024 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher Shitjesh

Kohë e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

11-06-2024

---

---


Përshkrimi

Natyral ATC kerkon te punesoje: Marres porosish


Detyrat

 • Menaxhimi i disa zonave te caktuara te tregut te kompanise;
 • Promovimi dhe shitja e produkteve te kompanise (cajra dhe ereza);
 • Vizita te vazhdueshme me klientet ekzistues dhe pasurimi i databazes me kliente te rinj;
 • Perkujdesja per respektimin dhe zbatimin e standarteve te kompanise pergjate gjithe procesit te punes;
 • Zbaton urdherat e menaxherit te shitjes;
 • Sistemon raftet dhe merr porosi;
 • Ploteson me artikujt kryesor me shitje nga makina;
 • Kujdeset per pagesat;
 • Fokusohet qe produkti te pozicionohet aty ku duhet;
 • Propozon oferta per kliente te caktuar;
 • Gjen kliente te rinj dhe ne bashkepunim me menaxherin organizon fillimin e bashkepunimit me klientin;
 • Mban kontakt te vazhdueshem me derguesin e porosive dhe menaxherin e shitjeve;
 • Raporton per ecurine e punes te eprori;

Kualifikimet

 • Eksperienca ne profile te ngjashme perben avantazh;
 • Te kete leje drejtimi B;
 • Te aftesi te mira per pune ne grup;
 • Te kete etike dhe te jete bashkepunues ne sjellje me klientet dhe koleget;
 • Te kete njohuri baze informatike.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Ju lutem dergoni C.V ne adresen [email protected]

Cel. : +355682166155 / 0692085522


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Natyral ATC shpk

Natyral & ATC shpk