Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 89972

Key Account Manager Durres

Durres, Shqipëri 11-06-2024 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher Shitjesh

Kohë e plote

Manaxherial

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

11-06-2024

---

---


Përshkrimi

Natyral ATC kerkon te punesoje : Key Account Manager.


Detyrat

 • Vizita sistematike e pikave te shitjes (Markete, farmaci, bare, restorante, hotele etj.)
 • Marrja e porosive nga pikat e shitjes dhe dergesa e menjehershme ne magazinen qendrore.
 • Mbikqyrja sistematike ne pikat e shitjes ne menyre qe te mos kete mungese te produkteve ne ekspozitor/rafte.
 • Raporton per gjendjen ne treg ne menyre te vecante per sugjerime nga klientet si dhe per produktet alternative.
 • Mban raport ditor per punen ne terren, vlereson veshtiresite dhe propozon zgjidhje konkrete.
 • Prezanton portofolin optimal te produkteve tek klienti.
 • Ruan dhe rrit marrëdheniet me klientet ekzistues dhe te rinjte.

Kualifikimet

 • Arsim i Larte.
 • Eksperienca te ngjashme ne fushen e shperndarjes.
 • Te posedoje leje drejtimi automjeti.
 • Te jete shume i komunikueshem, i shkathet dhe i afte te punojne ne grup.
 • Te kete etike dhe te jete bashkepunues ne sjellje me klientet dhe koleget.
 • Te kete njohuri baze informatike.
 • Gjuhet e huaja perbejne avantazh.
 • Te jete korrekt dhe i disiplinuar ne menaxhimin e produkteve te kompanise.
 • Te kete aftesi te mira negocimi dhe tregtimi.
 • Aftesi per te menaxhuar kohen ne terren.
 • Te kete aftesi te mira organizative ne zgjidhjen e situatave te ndryshme ne treg.
 • Te karakterizohet nga ndershmeria, integriteti dhe korrektesia.
 • Te eci me te njejtin hap me qellimet dhe objektivat e kompanise.
 • Te ruaje konfidencialitetin dhe te kete etike te larte profesionale ne pune .
 • Ky pershkrim nuk eshte gjithperfshires. Punemarresi mund te kryeje dhe detyra te tjera ne funksion te kompanise.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Ofrohet :

 • Paga mbi nivelin e tregut

Ju lutem dergoni C.V ne adresen [email protected]

Cel. : +355682166155 / +355692085522


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Natyral ATC shpk

Natyral & ATC shpk