Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 89967

Operator Hedhje te Dhenash Durres

Durres, Shqipëri 11-06-2024 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Operator

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

11-06-2024

---

---


Përshkrimi

EME ASHENSOR GROUP SH.P.K operon në treg nga viti 2009 si distributor ekskluziv i brandit ndërkombëtar Schindler në Republikën e Shqipërisë dhe Kosovës për shitje, instalime, mirëmbajtje të ashensorëve, shkallëve dhe tapeteve lëvizëse.

POZICIONI I PUNËS: OPERATOR TË DHËNASH DHE MARKETINGU


Detyrat

DETYRAT DHE PËRGJEGJËSITË

 • Kryerjen me saktësi dhe brenda afateve kohore dhe regjistrimin e të dhënave sipas detyrave dhe prioriteteve që i janë caktuar.
 • Kontrolli dhe verifikimi i të dhenave dhe ndjekja e procedurës së nevojshme për përgatitjen e dokumentacionit.
 • Krijon, mirëmban dhe pasuron dosje dhe dokumente të tjera të lidhura me punën, sipas nevojës.
 • Arkivon fizikisht dhe elektronikisht të gjithë dokumentacionin e nevojshëm që lidhet me procesin e tij të punës.
 • Ndihmon stafin për mënjanimin e problematikave që lidhen me procesin e tij të punës.
 • Mban komunikimet me palë të treta lidhur me trajtimin e problematikave të ndryshme.
 • Përgatit bannera, fletëpalosja apo projekte të ndryshme që lidhen me marketingun e shoqërisë në rrjetet sociale ose Web.
 • Përgatit raporte javore/mujore dhe vjetore lidhur me progresin e tij të punës apo sipas kërkesës së Punëdhënësit.
 • Respekton të gjitha politikat dhe procedurat e kompanisë.
 • Kryen dhe detyra të tjera të ngjashme.

Kualifikimet

 • Diplomë Universitare në Marketing/Administrim Biznes/IT.
 • Njohuri shumë të mira të kompjuterit dhe paketës Office.
 • E preferueshme që kandidati të ketë eksperiencë në fushën e Marketingut dhe Shitjes.
 • Të ketë njohuri shumë të mira të gjuhës Angleze (e folur dhe e shkruar).
 • Të zotërojë aftësi të shkëlqyera komunikimi.
 • Të jetë bashkëpunues,fleksibël dhe i komunikueshëm me stafin dhe bashkëpunëtorët.
 • Vlerësohet qëndrueshmëria, integriteti dhe besueshmëria.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

ORARI I PUNËS

 • E hënë – Premte 8:00 – 17:00 (pushim dreke nga ora 12:00-13:00)
 • E Shtunë 8:00 – 12:00

VENDI I PUNËS

Adresa: Lagjia nr.3, Sheshi Iliria, Qendra e Biznesit EGT (pallati ku ndodhet OTP Bank), Kati i 10-të, Durrës.

PAGA

 • Paga e kënaqshme dhe kushte të mira pune.
 • Mundësi rritje në karrierë në bazë të eksperiencës së fituar.

KONTAKTET

Email: [email protected] & [email protected]

Tel: +355 69 955 4550


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
EME Ashensor Group

E.M.E Ashensor Group është prodhuesi kryesor shqiptar i sistemeve të transportit siç janë ashensorët, shkallët lëvizëse dhe shëtitjet në lëvizje.

EME shet, instalon, mante dhe modernizon sistemet e transportit për pothuajse çdo lloj ndërtese në Shqipëri.

Kompania përdor në inxhinierinë më të fundit të teknologjisë, si dhe produkte të teknologjisë mekanike dhe mikroprocesore të dizajnuara dhe të testuara në mënyrë rigoroze për siguri, rehati, efikasitet dhe besueshmëri.