Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 89964

Sales Agent / Agjent Shitjesh

Tirane, Shqipëri 11-06-2024 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Agjent Shitje

Kohë e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

11-06-2024

---

---


Përshkrimi

Sales Agent -  Agjent/e Shitje

Tiranë, Rrruga Muharrem Butka, afër Parkut Olimpik

 Kompania jonë, Recruit Albania Group, po kërkon një individ të motivuar për të përshkruar rolin e Agjentit/e Shitjeve për të punuar në zyrën tonë. Si Agjent/e Shitjesh, punëmarrësi do të angazhohet kryesisht në marrjen dhe kryerjen e telefonatave të shitjes, duke ofruar shërbime në një mënyrë të shkëlqyer dhe miqësore.


Detyrat

Detyrat dhe Përgjegjësitë Kryesore:

 • Të kryeje telefonatat  dhe të paraqesë shërbimet në mënyrë efektive për klientët potencialë.
 • Të kryejë thirrje të vazhdueshme të telefonatave për të identifikuar dhe siguruar klientë të rinj.
 • Të menaxhojë dhe të mbajë një bazë të të dhënave të klientëve aktualë dhe potencialë në mënyrë të rregullt dhe të përditësuar.
 • Të identifikojë nevojat dhe preferencat e klientëve.

Kualifikimet

Kualifikimet dhe Aftësitë:

 • Eksperiencë e mëparshme në shitje ose në një rol të ngjashëm është një përparësi.
 • Aftësi të shkëlqyera komunikimi dhe aftësi shumë të mira bindëse.
 • Eksperiencë e mëparshme në përdorimin e softuerëve të shitjeve ose të CRM (Customer Relationship Management) është një përparësi.
 • Aftësi të mira të organizimit dhe menaxhimit të kohës.
 • Studime të larta në fushën e biznesit, marketingut, ose fusha të ngjashme janë një përparësi
 • Të ketë njohuri shumë të mira në gjuhën angleze.

 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Ofrojmë:

 • Pagë konkurruese dhe plan të motivuar të pagës bazuar në performancën individuale.
 • Mundësi për zhvillim dhe avancim profesional në fushën e shitjeve.
 • Ambient pune të këndshëm dhe ekip të përkushtuar.
 • Orari i punës 08:00-17:00, nga e hëna në të premte.

Për të aplikuar, ju lutemi dërgoni CV-në tuaj në adresën [email protected] Afati për aplikim është 30/06/2024. Faleminderit për interesin tuaj!


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Recruit Albania Group

RECRUIT ALBANIA me një staf të dedikuar dhe me eksperiencë, angazhohet të gjej për ju punonjësit e specializuar në fushat e hoteleri, ndërtim, industri e rëndë, industri e lehtë, prodhim, fasoneri, përkujdesje dhe shërbim dhe telekomunikim. Recruit Albania përveç angazhimit për të sjellë punonjësit e duhur për ju dhe biznesin tuaj, gjithashtu merr përsipër kryerjen e proceduarave ligjore si:
• Përgatitja e dokumentacionit të biznesit
• Përgatitja e dokumentacionit të punonjësit
• Aplikimi për leje unike
• Aplikimi për visa
• Nxjerrja e lejes provizore pas mbërritjes së punonjësit në Shqipëri
• Pagesa e tarifave shtetërore në emër të biznesit
• Noterizimi dhe legalizimi i dokumentacioneve të biznesit dhe punonjësit


INFORMACIONE KONTAKTI