Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 89962

Asistent Menaxher (Fashion Store)

Tirane, Shqipëri 12-06-2024 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher

Kohë e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

12-06-2024

---

---


Përshkrimi

Kalaja Talent Consulting kerkon te punesoje Asistent Menaxher.


Detyrat

Detyrat dhe Përgjegjësitë:

 • Organizon dhe delegon se bashku me menaxherin  detyrat ditore te punonjesve;
 • Menaxhimi dhe trajnimi i ekipit te shitjes;
 • Së bashku me menaxherin e dyqanit harton planifikimin (parashikimin) e shitjeve mujore të dyqanit;
 • Njohja e produkteve dhe trendeve të modës;
 • Planifikimi i zbritjeve sezonale së bashku me menaxhmentin;
 • Plotësimi dhe mirëmbajtja e stokut, kujdesi për cilësinë e produktit;
 • Përkujdesja e vitrinave dhe manekinëve brenda në dyqan;
 • Përkujdesja e grafikës, fotografive dhe sinjalistikës në dyqan.

Kualifikimet

Kualifikimet dhe Përvoja:

 • Përvojë minimale 2 vjeçare në fushën e modës dhe në shitjet me pakicë;
 • Pasioni për modën dhe njohuri rreth shitjeve me pakicë;
 • Përvojë në pozicione udhëheqëse të punës dhe menaxhim të personelit;
 • Aftësi të shkëlqyera komunikuese dhe të prezantimit;
 • Fokus të shtuar tek klientët dhe biznesi;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Kushtet e punes:

 • 40 ore ne jave;
 • Vendodhja ne Teg;
 • Nje dite pushimi ne jave;
 • Kushte shume te mira pune;
 • Mundësi të mëdha të rritjes dhe zhvillimit profesional;

 

Per te aplikuar per kete pozicion, ju lutem dërgoni  CV-ne ne adresen tone te e-mailit: [email protected] ose ne numrin e telefonit 0697686732.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kalaja Talent Consulting

Kalaja Talent Consulting Sh.p.k është një kompani e cila ofron konsulenca në sektorë të ndryshëm,kryesisht ne atë të shitjes,përzgjedhje stafi për biznese në të githë Shqipërinë dhe jashtë saj dhe trajnime në fusha të ndryshme.I përberë nga një ekip me një eksperiencë shumëvjecare në sektorin e shitjeve,burimeve njerëzore dhe marketingut Kalaja Talent Consulting  siguron rezultatet maksimale për bashkëpunëtorët e saj.
Ne jemi këtu për të ndihmuar individët dhe kompanitë per te realizuar objektivat përkatëse.

Kalaja Talent Consulting i siguron bashkëpunëtorëve rezultate maksimale duke i ofruar këshilla  dhe udhëzime të specializuara për të realizuar pritshmërite e tyre.Përmes trajnimeve ne  ndihmojmë në përmirësimin e performancës së punonjësve ekzistues dhe atyre te rinj duke zhvilluar aftësitë e tyre dhe duke i përshtatur ata  më mirë me nevojat e organizatës.

Misioni ynë  është të ndihmojmë individët dhe organizatat të arrijnë suksesin e tyre  duke ofruar shërbime të cilësisë së lartë dhe të personalizuara. Ne jemi përkushtuar për të ndërtuar lidhje të qëndrueshme me bashkepunetorët tane, duke vlerësuar  integritetin dhe transparencën në çdo aspekt të veprimtarisë sonë.

Kalaja Talent Consulting Sh.p.k është themeluar në Tiranë,Prill 2024 nga Klejti Kalaja pas shumë vitesh eksperiencë në shitje, menaxhim dhe burime njerëzore.


INFORMACIONE KONTAKTI