Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 89957

Junior Sales Manager

Tirane, Shqipëri 11-06-2024 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher Shitjesh

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

11-06-2024

14-05-2024

1


Përshkrimi

“ASG” shpk është në kërkim të shtimit të stafit me një profesionist në fushën e menaxhimit të shitjeve. Ky pozicion kërkon vensodjen e qëllimeve të shitjeve, parashikimet e suksesit në bazë mujore, përgatitjen e raporteve të shitjeve dhe arritjes së objektivave. Bazuar në rëndësinë e këtij pozicioni, ne jemi në kërkim të një personi të përgjegjshëm, energjik, të fokusuar në ndërtimim e marrëdhënieve me klientët dhe të aftë për të mbyllur marrëveshje tregtare.


Detyrat

 • Rritja e shitjeve: Angazhimi në aktivitet e shitjes për të gjeneruar të ardhura duke kontraktuar me biznese të rinj. Kjo përfshin identifikimin e klientëve të mundshëm, promovimin e shërbimeve me qira dhe bindjen e klientëve që të zgjedhin kompaninë tonë.
 • Menaxhimi i marrëdhënieve me klientët: Ndërton dhe ruan marrëdhënie të forta me klientët ekzistues dhe të mundshëm. Ofron ndihmë të personalizuar.
 • Zhvillim të strategjisë së shitjeve: Bashkëpunon me menaxherët e lartë të shitjeve për të zhvilluar dhe zbatuar strategji dhe taktika efektive të shitjeve. Kjo mund të përfshijë vendosjen e objektivave të shitjeve, identifikimin e tregjeve të synuara dhe krijimin e fushatave promovuese për të nxitur rritjen e shitjeve.
 • Hulumton dhe analizon tregun: Qëndron i informuar për tendencat e tregut, aktivitet e konkurentëve dhe preferencat e klientëve brenda industrisë. Përdor njohuritë e tregut për të identifikuar mundësitë për rritjen e biznesit dhe avantazhin konkurues.
 • Kuoton dhe përgatit propozime: Përgatit kuotat dhe propozimet e qirasë për klientët, duke marrë parasysh kërkesat e tyre specifike, kufizimet buxhetore dhe politikat e qirasë. Paraqet kuotat në një mënyrë të qartë dhe bindëse për të fituar.

Kualifikimet

 • Kërkohet eksperiencë e mëparshme prej 2-3 vitesh.
 • Aftësi të shkëlqyera komunikimi.
 • Aftësi negociuese.
 • Aftësi për të qenë bashkëpunues në grup.
 • Aftësi për t’u përshtatur me programe të ndryshme gjatë procesit të punës.
 • Njohje shumë e mirë e gjuhës angleze.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Ju lutem dërgoni CV-të tuaja në adresën e emailit: [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.avis.al


ASG sh.p.k

ASG – AVIS Albania ka një eksperiencë 21 vjeçare në Shqipëri. Është një nga kompanitë e para të dhënies së makinave me qira në Shqipëri, si dhe një nga më të suksesshmet në këtë fushë. Pikat kryesore të saj janë të vendosura në qendër të qytetit të Tiranës, në Aeroportin Ndërkombëtar të Tiranës, si dhe në Portin e Sarandës. Avis Albania posedon një gamë të gjerë makinash kompakte, ekonomike, standarde, premium dhe luksoze, hybrid dhe elektrike në flotën e saj, si dhe furgona, autobusë të prodhuar nga prodhuesit kryesorë në botë.


INFORMACIONE KONTAKTI