Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 89947

Asistente Administrative

Tirane, Shqipëri 11-06-2024 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Asistent Administrativ

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

11-06-2024

---

---


Përshkrimi

Kompania Klar Sh.P.K. me ekskluzivitetin e brandit të mirënjohur të Kafes Segafredo për Shqipërine, kërkon të punesojë një: Asistente Administrative


Detyrat

 • Gjeneron dhe perpunon raporte te ndryshme sipas kerkeses se eprorit.
 • Eshte pergjegjese per takimin e pare me klientet dhe vizitoret.
 • Menaxhon Protokollin e dokumentave hyrese dhe dalese te kompanise.
 • Miremban dhe azhornon listat e kontakteve.
 • Pergjegjese per mbajtjen e minutave te takimit per mbledhjet e bordit.
 • Identifikimi I problematikave te administrates dhe raportim I tyre tek eprori.
 • Prezantim I klienteve me informacionet paraparake dhe prezantim I denje I kompanise.
 • Kontrollon dhe raporton aktivitetin e mediave sociale te grupit.
 • Ndihmon ne pergatitjen e raporteve periodike administrative dhe te burimeve njerezore.
 • Miremban dhe azhornon listat e kontakteve.
 • Eshte pergjegjese per mbajtjen e check-in dhe check out te punonjesve, duke raportuar tek Menaxheri HR.

Kualifikimet

 • Të ketë mbaruar studimet e larta për Shkenca Sociale /Administrim biznesi/ Mardhenie me publikun.
 • E aftë të punojë në skuadër por edhe në mënyrë individuale.
 • E aftë të koordinoj dhe balancoj punën.
 • Fleksible, e zotuar për punë dhe e përpiktë.
 • Njohuri shumë të mira të gjuhës Angleze.
 • Të jetë etike në marëdhenie me kolegët.
 • Saktësi dhe produktivitet, aftësi për të përmbushur afatet.
 • Të bashkëpunojë me stafin dhe të gjithë departamentet.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Të gjithë kantidatët e interesuar duhet të aplikojnë me CV -në e detajuar në shqip me foto bashkangjitur, në adresen: [email protected]

Suksese!


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.klar.al


Segafredo

Segafredo gjithmone ka besuar qe te sherbesh kafen me te shijshme do te thote te vulosesh ekspertizen dhe aromen me te mire te kokrres se kafese nen firmen e Segafredo Zanettit. Ishte kjo fryme qe beri qe ne vitin 2005 te niste aktivitetin si Distributor i Autorizuar i Segafredo Zanetti ne Shqiperi kompania “Klar” shpk duke u bere sot nje nder kompanite lider ne tregun Shqipetar.

Misioni i Segafredo eshte te ofroje sherbim professional, efikas, me kosto te reduktuar duke iu pergjigjur nevojave te klienteve dhe duke ofruar produktin me te mire, nje cilesi te garantuar qe nga plantacioni i kafese ne filxhanin tuaj, ashtu si vetem Segafredo Zaneti di ta beje.

Qellimi i Segafredo eshte te tejkalojme pritshmerite e secilit klient duke ofruar nje sherbim te jashtezakonshem te fokusuar ndaj konsumatorit. Te Segafredo jane perkushtuar qe klientet te kene nje sherbimi efikas dhe profesional e realizuar kjo nga puna dhe pasioni i stafit te cilet i quajne bashkepunetore. Suksesi eshte rezultat i devotshmerise per te qene gjithmone aty, per te kontaktuar me klientet, per te ofruar suportin teknik ne menyre qe maredhenia e tyre te jete sa me solide drejt nje rruge bashkepunimi te gjate dhe efikase.

Gama e gjere dhe perzierjet e mrekullueshme, kujdesi ndaj klientit si dhe cilesia ne sherbim jane vlerat qe i bejne UNIK.

Nje staf profesional me nje eksperince te gjate dhe te sukseshme transmeton vlerat dhe qellimet tona ne qytetet me te medha te shqiperise si Tirane, Durres, Vlore, Sarande, Berat, Pogradec, Gjirokaster, Shkoder, Korce … etj duke bere qe “Klar” shpk te afirmohet tashme ne tregun Shqiptar si nje nder kompanite lider te distribucionit te kafes.


INFORMACIONE KONTAKTI