Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 89945

Arketar/e

Tirane, Shqipëri 11-06-2024 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Arkëtar

Kohë e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

11-06-2024

26-05-2024

---


Përshkrimi

Ofrojme mundesi punesimi: Arketar/e

KEAD shpk, e themeluar qe prej vitit 1993, eshte lider ne tregun Shqiptar ne tregtimin me shumice dhe pakice te materialeve te punes dhe veglave te ndertimit.  


Kompania jone kerkon te zgjeroj stafin dhe te punesoj Arketare!

 

 


Detyrat

Detyrat kryesore

  • Te rakordoje me klientet per faturat.
  • Te regjistroj arketimet nga klientet .
  • Te perditesoj cdo fund dite gjendjen e arkes.
  • Njohuri te mira ne perdorimin e kompjuterit.
  • Te raportoje per cdo mosperuthje te departamenti i Finances.

Kualifikimet

  • Te kete mbaruar arsimin e larte : preferohet Fakulteti Ekonomik.
  • Te kete aftesi te mira komunikuese dhe te punoje ne grup.
  • Te kete njohur baze te paketes Microsoft Office ( Exel, Word).
  • Te kete njohuri baze te gjuhes Angleze.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Të gjithë kandidatet e interesuar janë të lutur të dorëzojnë CV-në në adresën: [email protected]

Ju informojmë se vetëm kandidatët e përzgjedhur për intervistë do të kontaktohen.

Në subjekt të e-mailit te vendoset pozicioni i punes per te cilin aplikohet. ë gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr 9887 për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.kead.al


KEAD

KEAD eshte nje kompani e cila ushtron aktivitetin e saj qe nga viti 1993, ne fushen e shperndarjes me shumice te veglave te punes si dhe aksesoret e ndryshem qe lidhen me to duke u bere keshtu lider ne fushen e saj. Zhvillimi i vazhdueshem i kompanise si dhe objektivat jane bazuar gjithmone ne keto faktor:


Kead ofron produkte si: Vegla mekanike, Vegla ndërtimi, Vegla dekorimi, Vegla matëse, Vegla Bashkuese, Vegla makine dhe Aksesorë, Makina sharre, Vegla dore elektrike dhe me bateri, Vegla ajri dhe aksesorë, Saldatrice, Aksesorë veglash, Veshje pune të sigurta, Materiale bashkuese etj.


INFORMACIONE KONTAKTI