Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 89943

Ndihmes Magazinier

Tirane, Shqipëri 11-06-2024 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Punëtor Magazine

Kohë e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Po

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

11-06-2024

19-05-2024

10


Përshkrimi

Shoqëria jonë, KEAD, është specializuar në tregtimin me shumicë e pakicë të materialeve te ndertimit,veglave te punes, import/export që prej vitit 1993. Kjo shoqëri është e para që ka sjellë në tregun shqiptar gamën dhe cilësinë e produkteve bashkëkohore persa i perket veglave profesionale.


Pozicioni punes: Ndihmes Magazinier


Detyrat

  • Eshtë pergjegjës për përgatitjen e porosive të klienteve dhe kujdeset per mosdëmtimin e mallit.
  • Merret me ngarkim dhe shkarkim të mallit ne cdo rast.
  • Kryen sistemimin e mallit ne magazine ne cdo rast.
  • Kryen kontrollin e mallit që del dhe hyn në magazine, bashkë me përgjegjësin e magazinës.
  • Respekton rregullat e brendshme të magazinës.

Kualifikimet

  • Të ketë përfunduar Arsimin e mesëm.
  • Të posedojë leje drejtimi automjeti.
  • Preferohet të perdorë pirunin.
  • Te jete i aftë të punoje në grup.
  • Mosha e preferuar: 25-45 vjec.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Për të aplikuar për këtë pozicion punë, ju mund të dërgoni CV në adresën e e-mailit: [email protected] ose kontaktoni ne : +355697055638

Vetëm personat e përzgjedhur do të kontaktohen për një intervistë pranë Departamentit të Burimeve Njerëzore.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.kead.al


KEAD

KEAD eshte nje kompani e cila ushtron aktivitetin e saj qe nga viti 1993, ne fushen e shperndarjes me shumice te veglave te punes si dhe aksesoret e ndryshem qe lidhen me to duke u bere keshtu lider ne fushen e saj. Zhvillimi i vazhdueshem i kompanise si dhe objektivat jane bazuar gjithmone ne keto faktor:


Kead ofron produkte si: Vegla mekanike, Vegla ndërtimi, Vegla dekorimi, Vegla matëse, Vegla Bashkuese, Vegla makine dhe Aksesorë, Makina sharre, Vegla dore elektrike dhe me bateri, Vegla ajri dhe aksesorë, Saldatrice, Aksesorë veglash, Veshje pune të sigurta, Materiale bashkuese etj.


INFORMACIONE KONTAKTI