Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 89941

Perfaqesues Mjekesor (Medical Representative)

Tirane, Shqipëri 12-06-2024 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Përfaqësues Mjekësor

Kohë e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

12-06-2024

---

---


Përshkrimi

Për nevoja të rritjes së veprimtarive tona ne dëshirojmë të punësojmë: Përfaqësues Mjekësor

 


Detyrat

 • Të promovojë produktet e kompanisë në zonën përkatëse;
 • Të zhvillojë dhe mbajë marrdhënie të ngushta me personelin mjekësor;
 • Të sigurojë një mbulim total të zonës për të cilën është përgjegjës;
 • Të raportojë në mënyrë periodike mbi ecurinë e produkteve.

Kualifikimet

Aftësitë dhe kualifikimet

 • Diplomë Universitare (preferohet në degën e Farmacisë ose në degë të ngjashme)
 • Njohuri në fushën e marketingun farmaceutik
 • Aftësi të shkelqyera komunikuese dhe bindëse
 • Aftësi shumë të mira për të punuar në grup
 • Njohuri shumë të mira të gjuhës angleze
 • Njohuri kompjuterike
 • Leje drejtimi automjeti, klasi B

 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Eksperienca të mëparshme në këtë fushë dhe referencat përbëjnë avantazh

Kandidatët/et e interesuar/a mund të dërgojnë CV-në në adresën e e-mailit: [email protected] ose të telefonojnë në 042 363 171


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
FUFARMA SHA

Fufarma sh.a. është ndërmarja e parë farmaceutike në Shqipëri. Që nga viti 1946 ne përpiqemi me përkushtim për të plotësuar në kohë dhe cilësi nevojat e pacientëve dhe të institucioneve shëndetësore për barna dhe materiale mjekimi.


INFORMACIONE KONTAKTI