Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 89936

Menaxher Produkti

Tirane, Shqipëri 11-06-2024 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher Produkti

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

11-06-2024

01-07-2024

---


Përshkrimi

"ITE Group" paraqitet në tregun shqiptar si një nga firmat kryesore për materiale elektrike, pajisje elektronike dhe impiante fotovoltaike. "ITE Group" në rolin e shitjes me pakicë dhe distributorit në Shqipëri, është përfaqësuese e firmave nga më prestigjiozet në botë. Partnerët tanë të rëndësishëm janë: Schneider Electric, Philips, Bosch, Huawei Vimar, Gewis, 3M, Pramac, Arnocanali, Prysmian Group, Femi CZ, Electrocanali, etj.

Pjesë e rëndësishme e Shoqërisë "ITE Group" është reparti i Asamblimit të Paneleve Elektrike, i ngritur në vitin 2006. Në këtë repart realizohen panelet elektrik te shpërndarjes, të kondicionimit si dhe të automatizimit industrial. Kompania ka të drejtën e perfaqësimit si Panel Builder nga "Schneider Electric" deri në 4000 A.

Në kuadër të plotësimit të personelit "ITE Grup" është duke kërkuar të punësojë një "Menaxher produkti për materialet elektrike".


Detyrat

 • Analizon raportet e brendshme për të përcaktuar tendencat e industrisë dhe sjelljen e konsumatorit.
 • Harton strategji afatgjata për zhvillimin e kategorisë që mbulon.
 • Harton strategji të heqjes së stokut të vjetër.
 • Siguron që ofertimet nga furnitori të jenë sipas kushteve tregtare të nënshkruara apo sipas cmimeve më të favorshme dhe me terma komerciale më lehtësuese për Shoqërinë.
 • Planifikon porositë e duhura në mënyrë që të plotësojë nevojat e produkteve në përputhje me shitjet dhe porositë e vecanta të klientëve.
 • Është i lidhur ngushtë me departamentin e shitjes për të përcaktuar çmime konkuruese dhe aktivitete promocionale (marketing).
 • Planifikon blerjen e produkteve në përputhje me kërkesat duke garantuar vazhdueshmërinë e inventarit.

Kualifikimet

 • Të ketë kryer studimet e larta, preferohet dega Inxhinieri Elektrike /Mekanike.
 • Njohuritë në gjuhën angleze dhe italiane (kusht i domosdoshëm).
 • Njohuri të mira në përdorimin e programeve të paketës Office.
 • Përvojë 2 vjeçare pune në shitjet me shumicë dhe pakicë.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Për të aplikuar për këtë pozicion, ju lutem dërgoni CV të detajuar deri në dt.15/06/2024 pranë Departamentit të Burimeve Njerëzore me email: [email protected] 

Vetëm personat që plotësojnë kriteret e vendosura më sipër do të kontaktohen.
Të dhënat e aplikantëve mblidhen, përpunohen dhe trajtohen në mënyrë konfidenciale në përputhje me Ligjin nr. 9887, datë 10.03.2008 “Për Mbrojtjen e të Dhënave Personale” i ndryshuar.

Suksese!


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.itegrup.al


ITE Grup sh.p.k

“ITE Grup” paraqitet në tregun shqiptar si një nga firmat kryesore për materiale elektrike, pajisje elektronike dhe telekomunikacionit. “ITE Grup” në rolin e distributorit në Shqipëri, është përfaqësuese e firmave nga më prestigjiozet në botë.Partnerët tanë të rëndësishëm janë: “Schneider Electric”, “Philips”,“General Electric”, “Vimar”, “Vortice”, “Arnocanali”, “Special Cavi Baldasari”, “Femi CZ”, “Electrocanali”, "Bosch" etj. Partneret e zgjedhur paraqesin në çdo kohë cilësi të produkteve dhe shërbimeve të tyre, duke ofruar standarde të larta dhe garantuar suksesin e “ITE Grup”. Shoqëria “ITE Grup” projekton dhe implementon me sukses objekte civile dhe industriale. Kjo realizohet në sajë të ngritjes dhe organizimit të strukturave përkatese, të përbëra me specialistë të kualifikuar dhe me eksperiencë. Shoqëria është licensuar nga Ministria Puneve Publike , Transportit dhe Telekomunikacioneve për zhvillimin e aktivitetit. “ITE Grup” zotëron licencen për implementim NZ.4252/3 dhe licensën për projektim NZ.4252.1.


INFORMACIONE KONTAKTI